Przejdź do pełnego widoku
Nie wiesz jaki motocykl wybrać? Zastanawiasz się który będzie odpowiedniejszy dla ciebie? Masz wątpliwości do motocykla z ogłoszenia? Na tym forum pomożemy odpowiedzieć Ci na tego typu pytania.
Odpowiedz

Czy warto?

16 paź 2021, 11:17

Siemka wszystkim,
od długiego czasu szukam dt 125 i znalazłem coś takiego https://www.facebook.com/marketplace/it ... tory_share
Jedna rzecz jaka mnie zastanawia to że 'Do wyregulowania gaznik''. Jak myślcie warta jest uwagi? Czekam na odpowiedzi, z góry dziękuję :)

Re: Czy warto?

17 paź 2021, 8:20

Jeżeli wszystko w motocyklu jest dobre wraz z gaźnikiem, to sama regulacja to formalność, więc musi być coś nie halo, zaproponuj pół ceny albo ogarnięcie regulacji przez sprzedawcę, nie daj sobie wcisnąć że to drobnostka, gdyby tak było sprzedawca by to zrobił a nie sprzedawał z tym, ogólnie za pół ceny bierz by mieć fundusz na ogarnięcie usterki

Wysłane z mojego M2103K19G przy użyciu Tapatalka

Re: Czy warto?

20 paź 2021, 19:19

To jest wymówka znana każdemu panowie...Regulacja kosztuje niewiele, wiadomo 2T jest wrażliwe bardzo na dawkę paliwa...Nawet nowy gaźnik to jest tylko kilka stów...Jeśli masz blisko to przejedź się zobacz jak to chodzi zawsze to masz jakieś porównanie kupić nie musisz.Z doświadczenia wiem że jak ktoś już tak pisze że do regulacji gaźnik to tam jest grubo do roboty...Najczęstrza wymówka jak nie wie co nie tak jest z silnikiem a chce sprzedać XD a to może być pierdoła...albo silnik do remontu.Nigdy nie wiesz nie rozbierzesz go przecież na miejscu.W razie czego daj znać jak poszło ;)

Re: Czy warto?

20 paź 2021, 22:09

Łatwo jest to sprawdzić, wystarczy zobaczyć jak reaguje na dyszę powietrza.

Re: Czy warto?

23 paź 2021, 10:21

WR400 pisze:To jest wymówka znana każdemu panowie...Regulacja kosztuje niewiele, wiadomo 2T jest wrażliwe bardzo na dawkę paliwa...Nawet nowy gaźnik to jest tylko kilka stów...Jeśli masz blisko to przejedź się zobacz jak to chodzi zawsze to masz jakieś porównanie kupić nie musisz.Z doświadczenia wiem że jak ktoś już tak pisze że do regulacji gaźnik to tam jest grubo do roboty...Najczęstrza wymówka jak nie wie co nie tak jest z silnikiem a chce sprzedać XD a to może być pierdoła...albo silnik do remontu.Nigdy nie wiesz nie rozbierzesz go przecież na miejscu.W razie czego daj znać jak poszło ;)


Szczerze odpuściłem sobie oględziny tego motocykla :)
Odpowiedz