Nie wiesz jaki motocykl wybrać? Zastanawiasz się który będzie odpowiedniejszy dla ciebie? Masz wątpliwości do motocykla z ogłoszenia? Na tym forum pomożemy odpowiedzieć Ci na tego typu pytania.
Odpowiedz

Re: Yamaha DT 125

12 gru 2013, 22:14

wiem jak powinien pracować silnik w 2t . nie jade tam sam tylko z tata . Niemam możliwości sprawdzenia kompresji , poprostu nie mam skad zalatwic manometra. Sam jestem w stanie posprawdzac luzy na kierownicy na tylnim.wachaczu sprawdzic czy rama prosta zawieszenie czy lagi nie ciekna czy biegi wchodza plynnie czy dyfuzor nie ma wgniecen swiatla kierunki itp. czy sprzeglo sie nie slizga czy to powinno wystarczyc ? zeby kupic w miare fajne moto ?

Re: Yamaha DT 125

12 gru 2013, 22:29

DominikS pisze:wiem jak powinien pracować silnik w 2t . nie jade tam sam tylko z tata . Niemam możliwości sprawdzenia kompresji , poprostu nie mam skad zalatwic manometra. Sam jestem w stanie posprawdzac luzy na kierownicy na tylnim.wachaczu sprawdzic czy rama prosta zawieszenie czy lagi nie ciekna czy biegi wchodza plynnie czy dyfuzor nie ma wgniecen swiatla kierunki itp. czy sprzeglo sie nie slizga czy to powinno wystarczyc ? zeby kupic w miare fajne moto ?


no ma mieć siłe nic nie stukac pukać biegi ok chodzić myśle ze tak:)
chodz moze być wszystko ok a na drugi dzien cos strzeli roznie to jest

Re: Yamaha DT 125

12 gru 2013, 22:35

Tak jak u mnie, śmigała bosko a po 20 km od kupna wyjebało dziurę w tłoku :F

Re: Yamaha DT 125

13 gru 2013, 19:47

A ta sztuka A ta sztuka http://tablica.pl/oferta/yamaha-dt-125- ... 218bbe2823 czy moza tamta lepsza? Raczej ta za 3800 ale pokazuje bo jest blisko

Re: Yamaha DT 125

14 gru 2013, 10:58

Tą z pierwszego postu jakiś kasztan sprzedaje. Silnik i wahacz pomalował w ramie przez co pomalował też inne elementy.

Re: Yamaha DT 125

14 gru 2013, 15:56

czyli jak myślicie jest sens jechac po nia 200km ??
Odpowiedz