Tutaj pomożemy naprawić Twój sprzęt.

Regulamin forum

Przy dodawaniu tematu wybierz odpowiedni prefiks z listy. Pamiętaj aby w opisie twojego problemu podać dokładny model motocykla wraz z jego rocznikiem, np. Yamaha DT 125 LC2 1988. Postaraj się opisać wszystko dokładnie i szczegółowo, to bardzo ułatwi innym użytkownikom udzielić konkretnej odpowiedzi.
Odpowiedz

Yamaha DT brak mocy

31 maja 2013, 22:46

Witam!
Posiadam Yamahe DT 50 MX z 1987r na minarelli AM5, wymieniłem w niej cylinder no i niestety motor nie chce jechać więcej niż 40km/h muli go strasznie nie chce wkręcić się na wyższe obroty, regulowałem już gaźnik kilka razy wszystko bez skutku, do tego gdy już tak jadę na ful manetce przez moment i pozniej zwalniam no to motor traci na mocy i po chwili gaśnie tak jakby nie dostawał paliwa, wie ktoś może o co w tym może chodzi?

Re: Yamaha DT brak mocy

31 maja 2013, 22:57

Czyściłem chociaż ten gaźnik ? Daj mu ssanie podczas jazdy i zobacz jak się zachowa.

Re: Yamaha DT brak mocy

31 maja 2013, 23:12

No wiadomo ze gaznik byl czyszczony

+++

Jechałem dziś spróbowałem z tym ssaniem, jednak nadal bez skutków


Głowix: Post pod postem-warn.

Re: Yamaha DT brak mocy

01 cze 2013, 12:30

A może źle spasowany tłok z pierścieniami do cylindra i słaba kompresja więc nie ma mocy ewentualnie złe zębatki i moto nie ma mocy ciągnąć ?

Re: Yamaha DT brak mocy

01 cze 2013, 23:37

Tłok kupiony w zestawie a kompresja jest, co do zębatek tez chyba odpadają bo przed wymiana cylindra były te same i dobrze jedźił.

Re: Yamaha DT brak mocy

02 cze 2013, 0:00

Co to za cylinder ?

Re: Yamaha DT brak mocy

02 cze 2013, 21:28

No problem w tym ze chinol 65cc

Re: Yamaha DT brak mocy

06 cze 2013, 10:00

To normalne przy nich, raz się uda raz nie.
Odpowiedz