Wycieczki w teren - relacje i fotorelacje.
Odpowiedz

Filmik od Mańka

06 lut 2014, 17:19

Jakieś tam grudniowe jazdy. Informuje że na początku grudnia kupiłem YAMAHE i pod koniec grudnia kupiłem kamerkę więc dużo czasu jak i materiału nie było i nie ma :D Następny filmik będzie lepszy, ale na razie macie ten :) https://www.youtube.com/watch?v=Ex-1RF9qMt8

Re: Filmik od Mańka

06 lut 2014, 17:27

czy tylko ja mam czarny obraz? dźwięk normalnie słychać ale nic nie widać xD

Re: Filmik od Mańka

06 lut 2014, 17:30

Już powinno byc dobrze z tego względu że wcześniej YouTube "zmniejszało drgania"

Re: Filmik od Mańka

06 lut 2014, 17:53

Normalnie dziala, co to za sprzet do nagrywania? Przejscia takie z jednej akcji do drugiej, troche pocwiczysz i bedzie lepiej :)

Re: Filmik od Mańka

06 lut 2014, 18:05

Teraz te kamerki było ostatnio na wyprzedaży w Biedronce :D
Co do filmiku to jak dla mnie muzyka zbyt "agresywna" w stosunku do tego co się dzieje,poza tym jak na pierwszy film-da się przeżyć :F
Aaa...i następnym razem nie zapomnij wytrzeć kamerki przed nagrywaniem :)
+++
Johny Goclever silver

Re: Filmik od Mańka

06 lut 2014, 18:14

widać dużą różnicę między goldem a silverem

Re: Filmik od Mańka

06 lut 2014, 18:31

Dzięki :)
Mokra pora i wycinki z różnych części filmów więc zdążyła się pobrudzic :D
Kamerka ogólnie jest ok, a że była w biedronce i miałem akurat 200 zł to się skusiłem, a różnica faktycznie duża dosyc, ale cena też dużo większa :)
Jutro, ew. pojutrze postaram się nagrac coś na śniegu bo na razie chciałem, a ze względu na brak paliwa nie mogłem :/

Re: Filmik od Mańka

06 lut 2014, 18:38

Spoko;rozumiem
Też chciałem kupić, ale nie miałem kasy :/

Re: Filmik od Mańka

07 lut 2014, 13:08

Muzyka nie bardzo pasuje, nie włączaj wyłączania drgań na yt bo do dupy widać ;p przecieraj co jakiś czas kamerkę bo sam widzisz jak Ci nagrało kropelki ;p
Odpowiedz