Czyli pytamy ile możemy wziąć za nasz sprzęt przy sprzedaży.
Odpowiedz

Yamaha DT R

08 maja 2014, 19:43

Witam, szykuję się do sprzedaży mojego cacka, które już długi czas mi służyło. (Yamaha dt 50 R) Motorek jest z 2004 roku, lecz mimo to przebieg nie jest strasznie wielki, około 17 tys km, stan wizualny bardzo dobry, stan techniczny dobry, istnieją małe niedociągnięcia typu, lekko kapie olej z wydechu, i można nazwać że się poci (w okolicach gaźnika jest trochę oleju z paliwkiem, ale myślę, że przy tego typu motorkach to norma.) W motorze nic nie było robione (jeśli chodzi o silnik.) Wymienione zostały takie części jak :
Uszczelki przy przednich lagach
Opony przód i tył (400zł)
Klocki hamulcowe
Zębatki
Akumulator oraz inne "akcesoria"
Motor nie ukrywam miał do czynienia z terenem, ale tego typu jak lasy, szuter, oraz małe błoto na polnych drogach, nie ukrywam na większe tereny brakuje mocy.

Myślę, ze ten opis pozwoli wam na wycenę motorka ;)
Ja sam myślę ze 4 tys mogę za niego wołać sam kupiłem go 3 lata temu za 5800. Co o tym myślicie ..... z góry Dzięki ! LWG !

Re: Yamaha DT R

08 maja 2014, 20:08

Pokaż jak to wygląda

Re: Yamaha DT R

08 maja 2014, 20:26

Obrazek Tu masz, ale to jest z przed roku ;p teraz ma nowiutkie opony, i leciutko bardziej wyblakłe plastiki, i ogl trochę gorzej wygląda ... Muszę zrobić zdj z teraz ale to jutro mogę wrzucić ;)

Re: Yamaha DT R

08 maja 2014, 21:18

no to mamy Ci wycenic moto bez zdjecia aktualnego tylko z przed roku?

Re: Yamaha DT R

08 maja 2014, 21:26

chodzi mi że z tamtego sezonu ;) czyli rok temu, a w tym sezonie wgl nią nie jeździłem, więc logiczne, że nie będzie wyglądać jakość znacznie bardziej zniszczona, według tego zdjęcia możecie wyceniać o powiem tak ;) i tyle co pisałem wyżej na tym zdj nie ma ujętych np: nowych opon.

Re: Yamaha DT R

08 maja 2014, 21:30

Z 3500zł powinieneś za nią dostać, oczywiście jeżeli mechanicznie wszystko jest ok.

Re: Yamaha DT R

08 maja 2014, 21:39

Okej dziękuję za wycenę :)
Odpowiedz