Odpowiedz

Gianelli czy org

18 sie 2014, 19:32

Witam , będzie jakaś znacząco duża różnica w terenie z orginalnym dyfuzorem , a gianelli ? Mam gianelli to nie robi szału w terenie wgl , bo ciągnie od 9 .... A gdybym założył orginalny było by coś lepiej ? Dodam ze posiadam malossi cylinder 100 + stożek polini i gaźnik 28mm mikuni

Re: Gianelli czy org

18 sie 2014, 19:49

Byłoby lepiej, oryginał jest lepszy w teren bo ciągnie od niższych obrotów (ale nie od samego dołu, tylko jak normalne 2T a nie 4T czy tak jak z zaworem wydechowym :) ) Tylko koniecznie odblokowany.

Re: Gianelli czy org

18 sie 2014, 21:55

Ja w swojej 80 zmieniałem właśnie z giannelli na oryginalny to w terenie niebo a ziemia, zmieniaj :)

Re: Gianelli czy org

19 sie 2014, 19:42

Różnica jest po prostu monstrualna, nie mogłem uwierzyć, ale uznałem że wolę gianelli.

Re: Gianelli czy org

25 sie 2014, 18:09

Właśnie zamówiłem i czekam aż przyjdzie :D , tylko jeden - bo jest zablokowany dyfuzor a końcówka odblokowana :) , co do gianelli ... na tej 100 malossi , kierownice z rąk potrafi wyciągnąć jak rezonans wkręci , ale chciałbym trochę dużej pojeździć i nie żyłować silnika od 9rpm ... a tak to na spokojnie ... A drugim problemem była końcówka w moim wydeszku bo była od czegoś innego , była złączana 2 rurkami i traciło to na mocy ... Lepiej wrócić do orginału mi się wydaje , lecz nigdy nie miałem z nim styczności xD
Odpowiedz