Odpowiedz

Re: przeróbka ypvs z 5 na 3 kable

07 paź 2014, 14:55

Przerabiałem trzy kablowy na pięcio. Wystarczy wylutować płytkę która jest podłączona na pięć przewodów tak jak na zdjęciu od trzy kablowego i zamiast tej płytki wlutować te pięć przewodów od pięcio kablowego silniczka. Nic trudnego tylko wylutować i podłączyć pod te same kolory przewody z drugiego silniczka. Nie próbowałem czy działa w drugą stronę ale zapewne tak, bo nie ma tu jakiś przeróbek skomplikowanych, tylko zmiana sterowania.

Re: przeróbka ypvs z 5 na 3 kable

07 paź 2014, 15:19

Czekaj czekaj, bo coś zawile napisałeś :) Płytka zostaje ta sama, a tylko przewody do niej dolutowałeś ?

Re: przeróbka ypvs z 5 na 3 kable

07 paź 2014, 15:29

Płytka jest razem z tymi przewodami jak na zdęciu. Przewodów jest pięć tak samo jak w silniczku bez sterowania czyli tym pięcio kablowym. Wystarczy tylko to zamienić.

Re: przeróbka ypvs z 5 na 3 kable

07 paź 2014, 15:40

Chyba się nie zrozumieliśmy albo ja mam dzisiaj martwicę mózgu.
Problem tyczy się przeróbki silniczka 5 pin na 3 pin bez wymiany czy dokupowania czegokolwiek. Czy tak też uczyniłeś, czy zamieniałeś płytki pomiędzy silniczkami ?

Re: przeróbka ypvs z 5 na 3 kable

07 paź 2014, 18:06

W moim silniczku 3 pinowym spalila sie ta plytka bo po odczepieniu jej normalnie.chodzi tylko ze caly czas w lewo albo w prawo zalezy jak podepne , a w tym z 5 pinowy to nie ma wgl zadnej plytki :(idzie cos z tego zrobic bo ciezko kupic ten silniczek z 3 kablami nigdzie nie moge znalesc :(

-- 07 paź 2014, 18:34 --

W moim silniczku 3 pinowym spalila sie ta plytka bo po odczepieniu jej normalnie.chodzi tylko ze caly czas w lewo albo w prawo zalezy jak podepne , a w tym z 5 pinowy to nie ma wgl zadnej plytki :(idzie cos z tego zrobic bo ciezko kupic ten silniczek z 3 kablami nigdzie nie moge znalesc :(

Re: przeróbka ypvs z 5 na 3 kable

08 paź 2014, 16:07

silniczek z 3 pinami mialem w tzr, wiec nie szukaj jedynie z DT na części ale także TZR, TDR, KTM LC2, Sachsy też mają ten sam silnik więc i instalacje pewnie też ale nie pamiętam modeli
Odpowiedz