Rozmowy o wszystkim i o niczym.
Odpowiedz

Re: kamera Sj4000 Co sądzicie?

09 paź 2014, 8:34

Pan Marmoladka pisze:Ta kamera jest firmy tracer, czy po prostu jest jej podróbką?
http://www.tracer.pl/product/kamera-sport-tracer-xtreme-sj-4000


Hej,
jestem Transalpowiczem, tak się też składa (żeby nie było, że agenturę uprawiam), że pracuje u dystrybutora Tracera. Mogę więc potwiedzić, że kamera od Tracera jest 100% oryginałem - wiem że powstała w fabryce, z której produkty sprzedawane są na foxoffer. Po prostu branding, opakowanie zmienione w orygionalnej fabryce. No i dodatkowo uchwyt samochodowy w zestawie jest.

Mam ją, kręciłem na kajakach, jazdy na Trampim, znajomi nurkowali z nią, robili downhill oraz kręcili loty na parolotni - "dawała radę".

FastMan pisze:]Przy np. HDR'ze wydawało by się że powinien być na ON to wtedy byłoby lepiej ale to się nie sprawdza w tej kamerce :D

Muszę sprawdzić swoje ustawienia. Miałem wrażenie że niektóre filmiki są lepsze, a niektóre jednak trochę gorsze od tamtych. Wydawało mi się że jest to kwestia obudowy i mocnego słońca. Ale sprawdzę Twój konfig, może będzie jeszcze lepiej. :) Myślę, że m.in. "anty-shaking" na ON może tu robić też krecią robotę.
Odpowiedz