Jesteś nowy? Przedstaw się pozostałym użytkownikom forum.
Odpowiedz

Witam:)

27 gru 2014, 8:35

Siema wszystkim:)) Jestem tu nowy i proszę o wyrozumiałość:)) A więc tak na imię mi Marcin mówią na mnie Hunter:) mam 23 lata:) ostatnio byłem u znajomego który pokazał mi swój motor:)) taki chopper 125:) no i się zakochałem:) szukałem czegoś 125ccm żeby legalnie jeździć na prawko B:) no i wpadłem na DT:) strasznie mi się spodobał:) i teraz pytanie czy dam sobie z nim radę? kiedyś miałem parę simsonów i skuter:p i czy kwota 2,5 tys starczy na jakiś fajny motorek?:) z góry dziękuje za pomoc:)

Re: Witam:)

27 gru 2014, 8:49

Ogarniesz. Za 2,5 małe szanse że coś znajdziesz.

Re: Witam:)

27 gru 2014, 11:04

Witaj. Twoje pytanie odnosnie DT'ki przenioslem do tematu o motocyklach, gdyz to nie miejsce na takie pytania: post37196.html#p37196

Re: Witam:)

27 gru 2014, 12:58

Witaj,
Spokojnie sobie dasz rade, chyba że masz poniżej 170 cm wzrostu to może czasem brakować gruntu pod nogami.
Jeżeli chcesz jeździć legalnie to szukasz pewnie czegoś zarejestrowanego, jak masz zamiar wydać tylko około 2,5k to lepiej sobie odpuść, według mnie szkoda się pakować w jakieś padaki lub starsze sprzęty jak LC, LC2. Musisz się przygotować na wydatek w granicach 4k.
Odpowiedz