Odpowiedz

Odblokowanie KTM125/DT125 z regulacja

22 lut 2015, 9:23

Witam , posiadam KTM 125 lc2 sting no i chcę go odblokowac . jeszcze nie wiem czy bede robił to sam czy kupie poprostu dyfuzor . Miałem wiele problemów z gaznikiem no i mechanicy mi naprawili lecz silikonem zakleili srube od regulacji mieszanki oraz od ssania , nie pamietam dokladnie ale chyba brało lewe powietrze i jakaś sprężynka na śrubie była wyrobiona . Motocykl chodzi idealnie lecz jest poprostu słaby . Czy jak odblokuje dyfuzor to będzie musiała zostać przeprowadzona ponowna regulacja ?

Re: Odblokowanie KTM125/DT125 z regulacja

22 lut 2015, 9:53

Tak będziesz musiał na nowo regulować gaźnik. Mechaników pozdrów.

Re: Odblokowanie KTM125/DT125 z regulacja

22 lut 2015, 10:11

będzie to trudne do zrobienia . przed wizytą u mechaników to motocykl nie chodził bez ssania a mniej niz 4 tys obrotów nie utrzymywał

Re: Odblokowanie KTM125/DT125 z regulacja

22 lut 2015, 10:21

Mechaników zmień to nie będzie nic trudnego.

Re: Odblokowanie KTM125/DT125 z regulacja

22 lut 2015, 10:22

W sumie , spróbuje . usune silikon zamontuje nowy dyfuzor spróbuje wyregulowac . W sumie sam nie widze sensu klejenia tych miejsc silikonem , a mechanik podkreślał zeby tego nie ruszać . Wiadomo ze mechanik nie pierwsza klasa no ale to co nie działało to teraz działa . Tak jak powiedziałem to moto nie chodził dobrze a mechanik stwierdził ze , membrana do wymiany , regulacja zaworu , linka ssania za krótka ,guma od filtra miała dziurkę no i ta sprężynka .
Odpowiedz