Nie wiesz jaki motocykl wybrać? Zastanawiasz się który będzie odpowiedniejszy dla ciebie? Masz wątpliwości do motocykla z ogłoszenia? Na tym forum pomożemy odpowiedzieć Ci na tego typu pytania.
Odpowiedz

Re: Jaki Moto Do 7-8 tys :) ? Honda Yamaha czy moze Suzuki :

12 sie 2013, 19:49

Yamaha WR250F ma około 42KM. A gościu z aukcji się pomylił i w miejscu mocy wpisał pojemność silnika.

Re: Jaki Moto Do 7-8 tys :) ? Honda Yamaha czy moze Suzuki :

12 sie 2013, 19:59

Kurcze no , na lajcie mi kasy styknie na ktm exc 450 , zastanawiam sie czy jak kupie 250 to po roku bede miał niedosyt mocy xD
http://allegro.pl/yamaha-wr450-f-okazja ... 76508.html moze lepiej taką wr hyhy ;D?

Re: Jaki Moto Do 7-8 tys :) ? Honda Yamaha czy moze Suzuki :

12 sie 2013, 20:16

To motocykl ma jechać tam gdzie ty chcesz a nie odwrotnie. A kupowanie "na zapas" mocy jest dla mnie chore.

Re: Jaki Moto Do 7-8 tys :) ? Honda Yamaha czy moze Suzuki :

12 sie 2013, 22:32

Tak naserio to nie ma co się udzielać w tym temacie bo zdaje mi się że nowe moto to tylko marzenie i na nic sie zdadzą nasze porady.

Re: Jaki Moto Do 7-8 tys :) ? Honda Yamaha czy moze Suzuki :

12 sie 2013, 22:34

Właśnie głowa sie mylisz ; ] Mam pieniążki , tylko nie moge sie zdecydować jaki moto ;/ i Dlaczego macie sie nie udzielać w tym temacie ? właśnie chetnie poczytam opinii o różnych moto ; ] poczytam co doradzicie itp ;] chce jak najlepszy moto dla siebie kupic ;]

Re: Jaki Moto Do 7-8 tys :) ? Honda Yamaha czy moze Suzuki :

13 sie 2013, 7:28

chciałbym poznać tego twojego znajomego na exc ... prawda jest taka że kupic moto to jedno a go utrzymać to drugie możesz sobie kupić moto za 9 tyś a później remont może przekroczyć jego wartość, aty myslisz że jak kupisz to bedziesz lał paliwo zmieniał olej no powodzenia ... to nie dt jak ty sie chcesz przesiąść z dt na wr lub ktm 450 to powodzenia powiedz mamnie że jak kupi ci taki moto to niech gratis niech dokupi ci trumne... <glowawmur> wydaje mi się że to tylko twoje marzenia tak jak pisze u góry więc nie ma sensu drążyć tematu bo on nawet racjonalnie nie myśli na oglądał się jakis filmów w internecie i to wszystko, zamknijcie temat i będzie spokój <ok>

Re: Jaki Moto Do 7-8 tys :) ? Honda Yamaha czy moze Suzuki :

13 sie 2013, 18:35

Koleszka jakos przesiadł sie z xr 125 na exc 450 i zyje ;D tak jak mówiłem mam do przeznaczenia 8-10 tys, wspomniałeś cos o wr 250 , jak ten moto sie sprawuję ? naprawy ? awarię itd ;] Będe wdzięczny za odp; ;] Nie mówcie ze to są jakies moje marzenia czy cos ; ] moge je spełnić ale odrazu tak jak napisałeś exc+trumna , dlatego chce waszych opinnii posłuchac, siedze od paru dni w necie i widziałem np. wr 250 , ktm sxf 250 , honde crf 250 ,co sądzicie ? Wieć pisac panowie ! :] C

Re: Jaki Moto Do 7-8 tys :) ? Honda Yamaha czy moze Suzuki :

13 sie 2013, 18:44

na takie moto nie ma definicji. Jak dbasz to masz, wiadomo jak nie będziesz żyłował na torach to polata o wiele dłużej. Kiedyś wyczytałem że typek przelatał 1,5x tyle co w serwisówce jest podane bo jeździł po lasach. Wszystko zależy od stylu jazdy.

Re: Jaki Moto Do 7-8 tys :) ? Honda Yamaha czy moze Suzuki :

13 sie 2013, 18:55

Hmmm to panowie jaki moto Będzie dla mnie najlepszy ?Graczyk chyba przekonałeś mnie do tej Wr-ki :D

Re: Jaki Moto Do 7-8 tys :) ? Honda Yamaha czy moze Suzuki :

13 sie 2013, 19:30

5tyś między sezonami wyłożysz i będzie latać.
Odpowiedz