Tutaj możesz pokazać czym i jak jeździsz!

Regulamin forum

Umieszczaj zdjęcia tak, aby posiadały miniaturkę. Jeżeli nie wiesz jak to zrobić - przejdź do poradnika.
Odpowiedz

Re: Decia 80 LC II od Kamili

12 mar 2015, 9:48

Będą, będą. Ale jeszcze nie teraz :) ogólnie miałam buty na crossiwo ale źle mi się jeździło. Zrezygnowałam z nich i wymieniłam się na spodnie shifta. Sądzę że dobry dill a buty to znajdę jakieś odpowiednie ;)

Re: Decia 80 LC II od Kamili

12 mar 2015, 17:32

Bo do butów crossowych trzeba się przyzwyczaić i wtedy jest lepiej niż w trampkach ^^

Re: Decia 80 LC II od Kamili

12 mar 2015, 20:33

Ja osobiście tak się w butach MX przyzwyczaiłem, że jak zakładam zwykłe to za mocno hebla używam. <lol>

Re: Decia 80 LC II od Kamili

11 kwie 2015, 11:36

Siemka ;D w ostatni week wybrałam się z moimi chłopami w las...pierwsza kałuża, niedostosowana tylną opona i gleba :D na szczęście nic się mojej deci nie stało, Calutka i zdrowiutka. Potem kolejna akcja, co.by w brata nie wjechać to gaz do oporu i przez pola góry łąki
:D przygody były, dete wymeczylam , obie przyjechalyśmy brudne jak z poligonu. Należy dokupić drugie koło, tak dupa lata że pojeździć nie można. Na kostce- bo Las to dla mnie jeden wielki ślizg:D
Mam do was Panowie pytanie. Czytałam na necie ze do baku mieści się 10,5. Osttanio tak licząc wyszło mi na to. Że pali mi 8 liter . Dziś na cpn tankuje a tu ledwo 5 litrów mi się zmieściło a w baku miałam tylko z 2,5 Wcześniejszej wachy
Ja już nie wiem. Gaźnik nie pomieści mi 3 litrów których brakuje mi od ostatniego razu do teraz :)

lwG:D

Re: Decia 80 LC II od Kamili

11 kwie 2015, 15:06

Mi się mieści 9,5l jeszcze to 0,5 musze tak robić że wlewam pod sam korek i troche poruszam moto wtedy opaduje i można jeszcze troche dolać :) napewno miałaś 2,5l?

Re: Decia 80 LC II od Kamili

11 kwie 2015, 17:48

moze ktos mial glebe, duzo szpachli a wgniecenie zostalo? :)

Re: Decia 80 LC II od Kamili

11 kwie 2015, 20:17

w dt 80 9,5 to max.

Re: Decia 80 LC II od Kamili

14 kwie 2015, 13:06

W sumie racja ! Wiem ze miał wgniecenie ale lekkie. No cóż, wyjeżdżę ten bak do suchutka i potem zobaczymy Ile rzeczywiście wchodzi :)

Re: Decia 80 LC II od Kamili

15 wrz 2015, 22:09

Wychodzi na to ze moja Dt pali jak Cbr :D 7 litrów...niemało.
Co się z nią dzieje ?
Dalej problemy z elektryką..ale chyba znam rozwiązanie.
Jeżdżę offroad, onroad i tak w kółko...na tor nie ! absolutnie... na tor to jakiegoś Kata trzeba :P
Nagrywam filmiki, jak zrobię sklejkę to będzie można pooglądać jak tułam się po dolnym :)
Problemów z nią nie mam, zaprzyjaźniłyśmy się...wrzucę kilka fotek ^^
Jak na pierwszy motocykl moto przepiękne pod każdym aspektem. Prócz tym paliwowym ale to trochę wina wydechu, moja no i jej... bo ja można nią nie jeździć tyle ile przykazał licznik...no prawie tyle xd
Kilka historii fajnych mamy, i coś czuję że następne, żeńskie pokolenie z mojego rodu także będzie miało z nią ubaw i ciekawe wspomnienia.
2 miesiące, podczas których byłam w pracy były chyba najcięższymi. Bo jak to nie jeździć, nie przepalić, nie odpalić i nie usłyszeć tego dźwięku tyle czasu !
MotoMotoMoto- nic więcej ;d

Re: Decia 80 LC II od Kamili

16 wrz 2015, 18:34

Spoko projekt z tym odswiezadniem twojej dt-ki, na ta chwile robie tak jak bylo w oryginale z 1996 roku ostatnie wydanie

Obrazek

jezeli pali 7l na 100 to masz gaznik ustawiony zeby tak palilo, kiedys tak ustawialem moc jest konkretna popatrz na iglice jak jest ustawiona etc.

wydech jest oblokowany czyli dyfu i tlumik ?
Odpowiedz