Tutaj pomożemy naprawić Twój sprzęt.

Regulamin forum

Przy dodawaniu tematu wybierz odpowiedni prefiks z listy. Pamiętaj aby w opisie twojego problemu podać dokładny model motocykla wraz z jego rocznikiem, np. Yamaha DT 125 LC2 1988. Postaraj się opisać wszystko dokładnie i szczegółowo, to bardzo ułatwi innym użytkownikom udzielić konkretnej odpowiedzi.
Odpowiedz

Aprilia ETX 125 Rotax 122

20 kwie 2015, 19:16

Witam w swojej Aprili zrobiłem remont silnika i podczas czyszczenia gaźnika zauważyłem że mam zaślepiony jeden kanał ( nie wiem jak to nazwac, poniżej wstawię zdjecię). Kolega ma taką samą Aprilie i u niego przy takim samym silniku dokładnie taki sam cylinder etc.... gaźnik nie ma nigdzie plomby a dysza głowna ma rozmiar 105 a u mnie dysza główna ma rozmiar 175 tylko że tego gaźnika nie da się wyregulowac, silnik na regulacje w ogóle nie odpowiada, a Aprilia muli i wkręca się tak jakby chciała a nie mogła obecnie mam 3 dysze 145 160 i 175 czy odplombowanie i może zmiana dyszy da jakiś rezultat? Za co odpowiadają te kanały? Licze na odpowiedzi bo tu już kończy sie moja wiedza bo z takim czymś nigdy się nie spotkałem :(

Silnik rotax 122 gaźnik dellorto 28

Obrazek
Odpowiedz