Tutaj możesz pokazać czym i jak jeździsz!

Regulamin forum

Umieszczaj zdjęcia tak, aby posiadały miniaturkę. Jeżeli nie wiesz jak to zrobić - przejdź do poradnika.
Odpowiedz

Re: Kawasaki KLX 300R by Ulq

18 kwie 2016, 18:47

Zmień ten bak...

Re: Kawasaki KLX 300R by Ulq

19 kwie 2016, 14:05

Ale teraz zajebiście wygląda. Nie wiem czego chcesz od baku. Jak dla mnie o wiele lepiej niż z poprzednim. Rama troche za jasna i brakuje osłon na lagi. Ale poza tymi dwoma to na prawdę mocno mi się podoba.

Re: Kawasaki KLX 300R by Ulq

19 kwie 2016, 14:24

Mi też znacznie bardziej podoba się z tym bakiem no ale wiadomo Barto ma bardzo odmienny gust :D Osłony na lagi mam i zastanawiam się czy je zakładać czy nie, skarpet nie chce zdejmować bo najlepiej chronią uszczelniacze a z osłonami plastikowymi i skarpetami to nie wiem czy będzie to dobrze wyglądać :D Co do ramy to na fotkach chujowo wygląda ale na żywo znacznie lepiej sę prezentuje choć nie zgrywa się idealnie z plastikami to mi sie bardzo podoba, fajny metalik

Re: Kawasaki KLX 300R by Ulq

19 kwie 2016, 19:50

Ja na początku WR miałem skarpety i osłonki na lagi,nei wyglądało to tak źle ale po jakims czasie w tych skarpetach zaczal sie odkładać piach i bałem sie ze porysuje mi to chromy.Na szczescie w samą pore je zdjąłem :D
https://www.dropbox.com/sc/n7tdh2di0r2eaey/AACaWYUSzwHWn9VUS_by_qH9a
Bak ładnie wygląda,ile tam litró upchenisz?

Re: Kawasaki KLX 300R by Ulq

19 kwie 2016, 20:50

Coś koło 14 może 14,5. U siebie mam bardzo ciasno opaski i pod skarpetami panuje nieskazitelna czystość :D

Re: Kawasaki KLX 300R by Ulq

19 kwie 2016, 20:54

masz 2x wiekszy bak niz w ktmie :F

Re: Kawasaki KLX 300R by Ulq

19 kwie 2016, 22:04

Lol ty pewnie pojezdzisz na tym 2tyg jezdzac codziennie,a mi tyle litrów WR wciągnie jak smigam se w niedziele xD

Re: Kawasaki KLX 300R by Ulq

19 kwie 2016, 22:29

Co racja to racja, o paliwo nie musze się teraz martwić :D

Re: Kawasaki KLX 300R by Ulq

20 kwie 2016, 9:49

Jakbyś miał zarejestrowaną to fajne traski offem można robić z takim bakiem. Można gdzieś dalej się ruszyć i zwiedzić okolice, a nie tylko wokół komina. Tym bardziej, że 4t i silnik nie cierpi tak bardzo jak mu kilometry lecą.

Re: Kawasaki KLX 300R by Ulq

20 kwie 2016, 10:50

Nie no wiadomo tylko co mi po tym jak ją teraz zarejestruje jak prawka nie mam :D A pomysł spoko, mam drugi kpl opon to na przekładkę bym miał zawsze czy coś :D
Odpowiedz