Tuning optyczny i mechaniczny. Pytania o części seryjne i płyny.

Regulamin forum

Przy dodawaniu tematu wybierz odpowiedni prefiks z listy. Pamiętaj aby w opisie twojego problemu podać dokładny model motocykla wraz z jego rocznikiem, np. Yamaha DT 125 LC2 1988. Postaraj się opisać wszystko dokładnie i szczegółowo, to bardzo ułatwi innym użytkownikom udzielić konkretnej odpowiedzi.
Odpowiedz

Kola SM do DT 125 4BL (cbr 600 f2 lub inne)

16 paź 2016, 20:34

chyba to odpowiedni dzial na ten temat.
A wiec.
Podobaja mi sie fele od CBR 600 F2, widzialem ze ktos je zamontowal w YZ426F ( http://www.thumpertalk.com/…/813636-cbr-wheels-on-my-yz426f/)

No i, pytanie brzmi. DT 125 4BL, wszystko mam enduro. Wejda te kola, bez wielkich przerobek (zmiany zawieszenia czy chuj wi czego). Mial ktos z tym do czynienia? Albo moze jakies inne fele polecacie, niskobudzetowe? No bo, takie od CBR'y to nawet za 350zl komplet mozna kupic (najtanszym kosztem co prawda). Wiem, ze lagi by raczej od CBR do DT weszly, bo w srednicy sa takie same, ale dlugosc pewnie fhoi mniejsza (nie mierzylem jeszcze, mam obydwa te bajki).

No, ten tego. Prosze o pomoc, nei chce sie nameczyc przy przerobkach, a miec dosyc tani i ladny zestaw SM do DT 125, bo pozycja mi odpowiada w DT praktycznie 100%, ale wlasciwosci jezdne troche mniej na tych 21' przod i 18' tyl. A nie chce mi sie na jakies 50'tki zamieniac czy inne gunwa. Z gory dzieki za pomoc
Obrazek

Obrazek

Re: Kola SM do DT 125 4BL (cbr 600 f2 lub inne)

16 paź 2016, 21:40

Odlewy to tanim kosztem ale to nie wygląda :P da radę zrobić koło tył bez przeróbek ale przy przednim zawsze bedzie potrzebny adapter.

Re: Kola SM do DT 125 4BL (cbr 600 f2 lub inne)

17 paź 2016, 13:51

paolo9779 pisze:Odlewy to tanim kosztem ale to nie wygląda :P da radę zrobić koło tył bez przeróbek ale przy przednim zawsze bedzie potrzebny adapter.

czemu nie wyglada? podoba mi sie calkiem, tym bardziej ze kosztuje przynajmniej polowe szprychowanych :P
Tyl bez przerobek? Plug and play? zebatke dylko i tarcze dobrac? :P Czy o co chodzi, bo ja sie za mocno nie znam, ale jak mi by ktos wytlumaczyl to bym zrobil XD

Re: Kola SM do DT 125 4BL (cbr 600 f2 lub inne)

17 paź 2016, 20:51

Koła z tą samą piastą.
Odpowiedz