Odpowiedz

YPVS-Obraca się w jedną stronę

28 gru 2016, 19:15

Witam, jest to mój pierwszy post, a wiec trochę informacji o mnie. Mam 17 lat i posiadam dt 125R z 97r od roku, jestem ze śląska a dokładniej Będzina. Mój problem z zaworem polega na tym,że silniczek obraca sie tylko w jedną strone a dokładniej tylko w lewą strone o 180 stopni. Wyczytałem, że może być to spowodowane pojedyńczym przewodem, który jest podpinany do silniczka. Sprawdziłem go i wszystko jest z nim w porządku, gdy nie jest podpiety ten przewód silniczek nie ma żadnej reakcji, nie obraca się. Silniczek sprawdzałem u kolegi w dt'cie i robi self test. Prosiłbym o pomoc w rozwiazaniu problemu, przyzwyczaiłem sie do braku ''dołu'' ale jazda ze sprawnym zaworem jest owiele przyjemniejsza. Pozdrawiam <help>

Re: YPVS-Obraca się w jedną stronę

28 gru 2016, 21:20

Jeśli wszystkie styki dobrze wyczyszczone i akumulator sprawny to wina modułu. Podmień od kolegi jak masz czas.

Re: YPVS-Obraca się w jedną stronę

28 gru 2016, 23:25

Dzięki za odpowiedź, kolega sprzedał juz dt,ale i tak miał inne oznaczenie niż moje. Czyli zostaje mi jazda bez sprawnego zaworu, szukałem juz wcześniej i nie znalazłem 3rm-00. A nawet jak by się znalazł to cena była by kolosalna. Pozdrawiam

Re: YPVS-Obraca się w jedną stronę

29 gru 2016, 0:29

Oznaczenia nie są ważne, byle kostki pasowały, czyli cała seria 3RM będzie pasować.

Re: YPVS-Obraca się w jedną stronę

29 gru 2016, 13:12

W Będzinie jest fajny zakład zajmujący się elektryką motocyklową. Może spytaj u nich czy coś na to poradzą. Trochę długo trzeba czekać, ale mi pomogli.
P.S Jakie masz oznaczenie modułu?

Re: YPVS-Obraca się w jedną stronę

29 gru 2016, 21:37

Oznaczenie modułu mam 3RM-00 z kontraktorem w liczniku. Ile płaciłeś za taka usługe i ile czekałeś ?

Re: YPVS-Obraca się w jedną stronę

30 gru 2016, 0:23

Zależy co będą robili. Najlepiej jak z nimi pogadasz.
Odpowiedz