Tutaj pomożemy naprawić Twój sprzęt.

Regulamin forum

Przy dodawaniu tematu wybierz odpowiedni prefiks z listy. Pamiętaj aby w opisie twojego problemu podać dokładny model motocykla wraz z jego rocznikiem, np. Yamaha DT 125 LC2 1988. Postaraj się opisać wszystko dokładnie i szczegółowo, to bardzo ułatwi innym użytkownikom udzielić konkretnej odpowiedzi.
Odpowiedz

Na 6 nie kręci do końca.

12 maja 2013, 12:28

Witam. Jestem nowy na forum. Niedawno kupilem dt 80 . 94" 53v itd itp. No i mam kilka pytań. Czemu moja dt na 6 biegu tylko przy minimalnym dodaniu gazu bzyczy, a jak juz jest 1/3 manetki to pica i buuuuu (+bzzz) i nie przyspiesza .Jest jeszcze jedna sytuacja. Dlaczego u mnie licznik na prostej wskazuje 40-50 max a z góry 60 xD? On jest w km/h. Zebatki 16/52 (ew 53-51 nie pamiętam ). Może wystarczy wyregulować gazior żeby pożądnie leciała dt . Z tyłu kostka 100/18'
Tam gdzie jest wydech mocowany do cylka jest uszczelka wyebana, więc to może być przyczyna ? Nie mam linki obrotomierza więc nie wiem jak jest z obrotami, wydech przelot bo mnie z kilku km slychac jak jade xD.
Na gume idzie z 2 z gazu w pion jak sie ostro zaprze .

Re: Na 6 nie kręci do końca.

12 maja 2013, 12:50

Bo to dt 80, cudów nie ma. Możesz sprawdzić kompresję co najwyżej.

Re: Na 6 nie kręci do końca.

12 maja 2013, 12:53

No ale powinna leciec z 80km/h. Jak piździki 50 latają 80 na prostej...

Re: Na 6 nie kręci do końca.

12 maja 2013, 13:20

Końcówka odblokowana ? Sprawdzić dysze w gaźniku, przeczyścił cały razem z filtrem. Pomiar kompresji.
Odpowiedz