Tutaj pomożemy naprawić Twój sprzęt.

Regulamin forum

Przy dodawaniu tematu wybierz odpowiedni prefiks z listy. Pamiętaj aby w opisie twojego problemu podać dokładny model motocykla wraz z jego rocznikiem, np. Yamaha DT 125 LC2 1988. Postaraj się opisać wszystko dokładnie i szczegółowo, to bardzo ułatwi innym użytkownikom udzielić konkretnej odpowiedzi.
Odpowiedz

Wr250f Świeca po 2 dniach pada ... xD

23 wrz 2013, 17:10

Witam.Otóż padła mi świeca , to kupiłem sobie drugą Ngk Cr8E , wszystko ładnie złożyłem , odpaliłem za 1 razem , pojeździłem ok. 2 dni , na 3 chce odpalic a tu odpali zgaśnie odpali zgaśnie albo wgl nie odpali , jak wykrece to okazuje sie ze ma przebicie i iska lata jak chce ; / Dodam ze Kolor swiecy jest czarny , czyli źle wyregulowany gaźnik , ale czy to moze byc przyczyną ? w Dt miałem świece czarna i jeździłem na jednej pół roku xD

Re: Wr250f Świeca po 2 dniach pada ... xD

23 wrz 2013, 17:31

ewnidentnie może być przyczyną... reguluj gaźnik.

Re: Wr250f Świeca po 2 dniach pada ... xD

23 wrz 2013, 17:42

Tylko wiesz , nie chce sie pchać do takiego gaźnika , nie jest to juz gaźnik jak w Ws-ce :D troche bardziej skomplikowany jest xDChyba będę musiał kogos poszukać kto ogarnia taki temat; ]

Re: Wr250f Świeca po 2 dniach pada ... xD

23 wrz 2013, 18:11

I najlepiej mechanika od crossow, żeby potem nie było płaczu, że gniazda wypalone.

Re: Wr250f Świeca po 2 dniach pada ... xD

23 wrz 2013, 20:57

No no . rzecz jasna ; ] nie zamierzam oddawać moto do jakiegoś mechanika samochodowego ;]
Odpowiedz