Tuning optyczny i mechaniczny. Pytania o części seryjne i płyny.

Regulamin forum

Przy dodawaniu tematu wybierz odpowiedni prefiks z listy. Pamiętaj aby w opisie twojego problemu podać dokładny model motocykla wraz z jego rocznikiem, np. Yamaha DT 125 LC2 1988. Postaraj się opisać wszystko dokładnie i szczegółowo, to bardzo ułatwi innym użytkownikom udzielić konkretnej odpowiedzi.
Odpowiedz

Końcówka wydechu od YZ

24 wrz 2013, 18:26

Witam mam pytanie a mianowicie czy do DT 125 RE podejdzie takowa końcówka http://allegro.pl/koncowka-wydechu-yz-1 ... 14038.html po przerobieniu rury (usuniecie starej i wspawanie takiej z org tłumika z DT). Czy org wydech w YZ jest przelotowy i czy poprawi osiągi w mojej DT? (obecnie mam oryginalną z zastawkami)

Re: Końcówka wydechu od YZ

24 wrz 2013, 18:31

Tak jest przelotowy i lekko polepszy osiągi.

Re: Końcówka wydechu od YZ

24 wrz 2013, 18:41

Ktoś wspominał,że wylot za duzy i do ori dyfka jest troszke za duzy.Ale osiągi poprawia :)

Re: Końcówka wydechu od YZ

25 wrz 2013, 19:05

Co radzilibyście zrobić: wstawić końcówkę od YZ czy poszukać jakiej dedykowanej do DT tylko że przelotowej? Może już ktoś wstawiał końcówkę od YZ to niech się wypowie na ten temat.

Re: Końcówka wydechu od YZ

26 wrz 2013, 17:43

Też zamierzam wstawić końcówke od Yz i mam pytanko :) Czy dziurawy wydech może zmiejszać osiągi?

Przenoszę cały temat do części.

//żuczek

Re: Końcówka wydechu od YZ

26 wrz 2013, 21:18

Ja miałem końcówkę z YZ w DT, dokładnie taką samą jak w aukcji. Byłem zadowolony. Poprawiła sporo i dźwięk i osiągi.

http://p1.bikepics.com/2013%5C02%5C19%5 ... 8-full.jpg tak sie prezentowała, miałem ją troche skrocic ale ostatecznie sprzedałem motor.

Re: Końcówka wydechu od YZ

27 wrz 2013, 16:30

No elegancko to wygląda :P
A musiałeś przerabiać tą rurkę co idzie do dyfuzora czy pasowała?

Re: Końcówka wydechu od YZ

28 wrz 2013, 13:32

jakub111 pisze:No elegancko to wygląda :P
A musiałeś przerabiać tą rurkę co idzie do dyfuzora czy pasowała?


Bez przeróbki sie nie obejdzie.Najlepiej wspawać tą od oryginalnej końcówki.
Odpowiedz