Tuning optyczny i mechaniczny. Pytania o części seryjne i płyny.

Regulamin forum

Przy dodawaniu tematu wybierz odpowiedni prefiks z listy. Pamiętaj aby w opisie twojego problemu podać dokładny model motocykla wraz z jego rocznikiem, np. Yamaha DT 125 LC2 1988. Postaraj się opisać wszystko dokładnie i szczegółowo, to bardzo ułatwi innym użytkownikom udzielić konkretnej odpowiedzi.
Odpowiedz

korbowód tłok

28 wrz 2013, 7:44

prze demna wymiana korbowodu tłoka łożysk jakiego producenta założyć części takie nie za drogie a dobre :roll:

Re: korbowód tłok

28 wrz 2013, 10:37

Korba tkrj, łożyska to tylko dedykowane koyo jak nie masz dostępu do zakładu gdzie mają magnesówkę by zeszlifować fagi. Tłok to meteor lub wossner.

Re: korbowód tłok

28 wrz 2013, 11:29

bo w yz mam wossner i prox ale do DT nie chcem wkładać nic drogiego i też jakiegoś badziewia a zastanawia mnie właśnie ta firma Meteor

Re: korbowód tłok

28 wrz 2013, 18:47

Możesz brać.Dobry zamiennik i trochę na nim pojeździsz

Re: korbowód tłok

29 wrz 2013, 8:06

to też właśnie chodzi mi o porade co wybrać dobrego sprawdzonego a nie drogiego tej tak nie katuje jak YZ :F więc nie musi być jakiś tam wypas części

Re: korbowód tłok

29 wrz 2013, 20:30

Jak już wcześniej pisałem bierz Meteora-najlepszy jakościowo z najtańszych i nie kupuj żadnych innych(chyba, że oryginalny taki jak powinien być) bo znam przypadki co tłok "spuchł" w cylindrze,zacierały się czy pękały bez powodu.Także nie kombinuj"bo jest tańszy" czy coś w tym stylu

Re: korbowód tłok

29 wrz 2013, 22:18

nie chce kombinować wiem czym grozi oszczedzanie na czesciach biore to co mi tu doradzliscie
Odpowiedz