Odpowiedz

Re: Dt strzela z wydechu

06 wrz 2013, 16:55

widocznie 2suw jest na tyle skomplikowaną jednostką, że autorowi tematu ciężko poświęcić 20minut na rozebranie góry silnika i zdiagnozowanie stanu tłoka... no comment, takie tematy mnie cały czas zadziwiają :F

Re: Dt strzela z wydechu

06 wrz 2013, 17:31

wiem wiem jutro sobota to sprawdze bo mam plan lekcji zjebany i dulgo w szkole siedze i niemam czasu sie tym zajac

Re: Dt strzela z wydechu

06 wrz 2013, 18:49

Odkręcić dyfuzor to max 5 minut, nie mówiłem, żeby od razu głowicę ściągać.

Re: Dt strzela z wydechu

15 wrz 2013, 8:11

ej jakie sa objawy spalonego modułu

Re: Dt strzela z wydechu

15 wrz 2013, 9:25

Brak iskry

Re: Dt strzela z wydechu

15 wrz 2013, 9:55

a czy naprzykład dzialał by serwis test przy saplonym modulle?

Re: Dt strzela z wydechu

15 wrz 2013, 10:02

Moduł to zbyt rozbudowana jednostka, żeby tak sobie stwierdzać na odległość.

Re: Dt strzela z wydechu

01 paź 2013, 17:29

Witam, mam podobny problem ze strzelaniem z wydechu, kupiłem Ktm'a Lc2 i od początku strzelał, wymieniłem świece na NGK BR9ES taka jak jest w katalogu, wyczyściłem gaźnik, sprawdziłem membrane czy jest szczelna, (jest), tłok cały nie pęknięty, kompresja 11bara, filtr czysty, ostatnio porównywałem silnik mój do kolegi, i dopatrzyłem się, że jemu z zaworu wydechowego wychodzą 2 linki, ja tego nie mam, okazało się ze to silniczek zaworu, może to strzelanie być spowodowaniem braku silniczka? i zawór był cały czas otwarty. Dziękuje z góry za pomoc

Re: Dt strzela z wydechu

01 paź 2013, 18:23

Zawór masz niby cały czas otwarty, ale od wibracji silnika przestawia się co chwilę jak mu się podoba.

Re: Dt strzela z wydechu

01 paź 2013, 19:45

I to strzelanie może być przez zawór, to znaczy wibrowanie go, i zamykanie i otwieranie?
Odpowiedz