Odpowiedz

Re: YVPS

14 paź 2013, 12:51

Nie peszek tylko dysmózgia. Jak się urwał na równo to przyspawać nakrętkę do niego.

Re: YVPS

14 paź 2013, 21:41

jak go wykrecic prubowalem kombinerkami ale sie uszczerbal i nie mam jak go chwycic....

Re: YVPS

14 paź 2013, 22:15

Ty przyszedłeś z DT motors ? Wyżej napisałem co trzeba zrobić.

Re: YVPS

15 paź 2013, 13:39

Jesli masz wykrecony cylek wrzuc go do oiekarnika na okolo 10 - 15 minut na 90 stopni. Cieply metal sie rozszerza wiec bedzie latwiej. Ale najoierw przygotuj sobie szczypce segera i jak bedziesz mial ciepky cylek kombinuj zeby wykrecic. A tak swoja droga. Po grzyba tak mocno kreciles??jak widzisz ze nie idzie i stoi to wycofujesz czyscisz dziure napuszczasz oliwy i po malu.

Re: YVPS

15 paź 2013, 14:35

własnie jakbym coś wykombinowal to bym na forum nie pisał <lol>

Re: YVPS

15 paź 2013, 14:46

Napisałem co trzeba zrobić a ty dalej drążysz.

Re: YVPS

15 paź 2013, 17:22

po pierwsze to te gwintowniki lipne smarowalem i przedmuchiwalem non stop , udalo mi się go wykrecic młoteczek i plaski srubokręt i bilem po krawędziach az sie wykrecicl przegwintowalem innym gwintownikiem i jest ok trzyma sie wkoncu!!!
ale za to z tym zaworem cos nie takw tamtym tyg zaczol mi stukać nie wiem czy toz awur czy nie wiem że napewno nie ma wyregulowanego , jutro sciagne cylek przy okazji tłoka obejrze i mam pytanko jak te zawor wyciągnąć ?
Odpowiedz