Tutaj pomożemy naprawić Twój sprzęt.

Regulamin forum

Przy dodawaniu tematu wybierz odpowiedni prefiks z listy. Pamiętaj aby w opisie twojego problemu podać dokładny model motocykla wraz z jego rocznikiem, np. Yamaha DT 125 LC2 1988. Postaraj się opisać wszystko dokładnie i szczegółowo, to bardzo ułatwi innym użytkownikom udzielić konkretnej odpowiedzi.
Odpowiedz

leje sie z gaźnika

28 wrz 2013, 11:29

Mam następujący problem, motorek odpala jeździ , tylko że po otwarciu gazu na max robi buuu i gasnie, to mi jeszcze tak nie przeszkadza , ale ma tak że np przez minute pyrka sobie na wolnych a po tej minucie nagle zaczyna sobie pyrkac wolniej aż w koncu gaśnie, śróba od regulacji jest wkręcona na maxa i wszelkie korekty tylko pogarszają sprawe, pomyślałem że podniose iglice, teraz jest na maxa w góre, ale nie dało to żadnego efektu, co więcej po założeniu przepustnicy i odpaleniu tego złoma, zaczeła lać się benzyna z przelewu(chyba, ta rurka co wisi z gaźnika koło wahacza) nie wiem co jest grane, pływaka nie ruszałem, bo wgl nie wyciagałem gaźnika z motoru, tylko wykręcalem przepustnice o.O

Re: leje sie z gaźnika

28 wrz 2013, 11:52

Wyciągnij gaźnik i dokładnie wyczyść.Iglica stanowczo za wysoko.

Re: leje sie z gaźnika

28 wrz 2013, 15:19

Jeżeli dzieją się takie rzeczy w 2t to podstawową rzeczą jest czyszczenie i regulacja gaźnika, a nie przestawianie czegoś na zapchanych dyszach.

Re: leje sie z gaźnika

23 paź 2013, 20:32

jak sie leje benzyna to masz plywak zawieszony...
Odpowiedz