Rozmowy o wszystkim i o niczym.
Odpowiedz

kupno dt 125

02 paź 2013, 12:06

witam, planuje kupić dt 125 ale nie bardzo się znam na tym wiem ze są rożne pomocne tematy na co zwracać uwagę itd ale dla kogoś nie obeznanego to i tak ciężka sprawa a kupić skarbonkę żadna sztuka wiec byłbym bardzo wdzięczny gdyby ktoś ze mną pojechał zob jakiś sprzęt. jestem z okolic Będzina woj Śląskie

Re: kupno dt 125

02 paź 2013, 17:45

Ja nawet gdybym chciał to nie pojadę bo trochę za daleko i nie mam kasy na dojazd.Jedyne co mogę ci zaproponować jako pomoc to to :arrow: viewtopic.php?f=18&t=22
Nic w tym trudnego.Masz wszystko dokładnie opisane i wystarczy sprawdzić jak jest w motorku i czy tak powinno być.
Mam nadzieję,że chociaż trochę pomogłem , bo wątpię by ktoś miał czas chociaż zobaczymy :) Udanych zakupów :D

Re: kupno dt 125

05 lis 2013, 19:12

Frozen pisze:Ja nawet gdybym chciał to nie pojadę bo trochę za daleko i nie mam kasy na dojazd.Jedyne co mogę ci zaproponować jako pomoc to to :arrow: viewtopic.php?f=18&t=22
Nic w tym trudnego.Masz wszystko dokładnie opisane i wystarczy sprawdzić jak jest w motorku i czy tak powinno być.
Mam nadzieję,że chociaż trochę pomogłem , bo wątpię by ktoś miał czas chociaż zobaczymy :) Udanych zakupów :D


dokładnie :)))

Re: kupno dt 125

05 lis 2013, 23:57

Jeśli jesteś zupełnie zielony to lista jest bardzo pomocna ale radzę Ci i tak zabrać kogoś kto ma pojęcie jako takie, rozejrzyj się w swojej okolicy za kimś, bo na forum nie wiem czy jest ktoś z Twoich rejonów.

Re: kupno dt 125

08 lis 2013, 13:50

Najlepiej pojechać z kimś obeznanym w temacie :) Bo kupić minę to nie problem, a pieniędzy szkoda by się pakować w jakieś łajno.... Poczytaj na necie jak powinno być, pooglądaj filmiki na yt i wgl poszperaj po necie :)
Odpowiedz