Tutaj pomożemy naprawić Twój sprzęt.

Regulamin forum

Przy dodawaniu tematu wybierz odpowiedni prefiks z listy. Pamiętaj aby w opisie twojego problemu podać dokładny model motocykla wraz z jego rocznikiem, np. Yamaha DT 125 LC2 1988. Postaraj się opisać wszystko dokładnie i szczegółowo, to bardzo ułatwi innym użytkownikom udzielić konkretnej odpowiedzi.
Odpowiedz

Problem z zaworem wydechowym ??

29 lis 2013, 19:03

Siemanko mam Yamahę TDR 125 z 98r. myślałem że silnik mam ten sam i tak też jest tylko zawór jest jakiś dziwny. Oczywiście jak zrobi self-test to jest 90% zamknięty i nie jest on w postaci języczka tylko jakaś taka klapka tam chodzi próbowałem bo otworzyć i jak kombinowałem linkami to miał problem z wykonaniem self-testu. Co mam zrobić ??

Re: Problem z zaworem wydechowym ??

29 lis 2013, 19:08

Zapodaj zdjęcia.

Re: Problem z zaworem wydechowym ??

29 lis 2013, 19:16

Spojrzałem jeszcze raz i widać że składa się z 2 części i ma oznaczenie 4-FUI i coś tam dalej nie widze mogłem się mylić i to jest ten języczek tylko za cholere nie mogę go odblokować
Obrazek
Ostatnio zmieniony 30 lis 2013, 9:13 przez BaroTDR, łącznie zmieniany 1 raz

Re: Problem z zaworem wydechowym ??

29 lis 2013, 20:02

Wrzuć na normalny serwer zdjęcia

Re: Problem z zaworem wydechowym ??

30 lis 2013, 9:07

A ten nie jest normalny?

Re: Problem z zaworem wydechowym ??

01 gru 2013, 15:24

Tarcza zaworu źle założona, ściąg ją zawór przekrec na otwarty, zapłon włącz i załóż tak żeby pasowało.

Re: Problem z zaworem wydechowym ??

13 sty 2014, 0:07

Mam pytanie do BaroTDR jeździłeś prawdopodobnie na takim przymkniętym zaworze więc prosiłbym żebyś mi opisał jak się sprawowało moto podczas jazdy tak w miarę dokładnie na priv;) z góry dziękuje:)
Odpowiedz