Wycieczki w teren - relacje i fotorelacje.
Odpowiedz

Re: Filmiki kujawsko- pomorskie

19 cze 2013, 9:37

Fajne ujęcia z błotnika są :) 3:50 pow pow! CO się stało dokładniej?
Jeździcie po jakiejś żwirowni czy co to jest?

Re: Filmiki kujawsko- pomorskie

19 cze 2013, 10:28

Fajne te filmiki nagrywacie :) przyjemnie się ogląda :D

Re: Filmiki kujawsko- pomorskie

19 cze 2013, 13:30

Ogień pisze:CO się stało dokładniej?
dokładnie to kumpel skręcał w las a koleś z tyłu mając na blacie około 120km/h tak jak sam się przyznał nie zauważył ich kierunków i uciekając zahaczył kumpla o jego koło ... na szczęście nic nikomu się nie stało a policja stwierdziła ze to wina quada bo nie ma lusterka.

Ogień pisze:Jeździcie po jakiejś żwirowni czy co to jest?


Mamy wiele terenu . Józefinka suchatówka (poligon),leszcze niedaleko nas taka jedna ostra górka, Rojewo. także jest gdzie polatać w większości jest to las. :)

Re: Filmiki kujawsko- pomorskie

20 cze 2013, 6:44

To postrzał tego quada nie wyglądał zbyt ciekawie :(
Mamy wiele terenu . Józefinka suchatówka (poligon),leszcze niedaleko nas taka jedna ostra górka, Rojewo. także jest gdzie polatać w większości jest to las.

Po poligonie drawskim miałem kiedyś możliwość pokatania :D Zajebista sprawa. Hektary łąk, żwiru, podjazdów a do tego nawet trochę mocniejszego terenu w lesie 8) Ja tam jeździłem przy okazji BAJA Poland, bo normalnie czołgi tylko jeżdżą :D
Ogarnijcie sobie na yt Poligon Drawski.

Re: Filmiki kujawsko- pomorskie

17 lip 2013, 9:38

https://www.youtube.com/watch?v=cXqVWc-f ... enbAVYRK8Q

Jakaś tam składanka :F

Re: Filmiki kujawsko- pomorskie

17 lip 2013, 10:47

Fajny filmik i bicik kozacki, ale nie pasuje jak dla mnie do filmiku. Możesz podać tytuł kawałka?

Re: Filmiki kujawsko- pomorskie

17 lip 2013, 12:17

Fajny filmik leci sub :)

Re: Filmiki kujawsko- pomorskie

17 lip 2013, 21:26

żuczek pisze:Fajny filmik i bicik kozacki, ale nie pasuje jak dla mnie do filmiku. Możesz podać tytuł kawałka?


dzięki. co do nutki też mam takie zdanie no ale nie miałem nic a robiłem to wieczorem więc coś na YT się znalazło i wklepałem. Tytułu niestety nie pamiętam a nutka z PC mi znikła ;x

Ulqloria pisze:Fajny filmik leci sub


Cieszę się :) niedługo nowy filmik powinien wpaść jak znajdę chwilkę na złożenie czegoś. <banan>

Re: Filmiki kujawsko- pomorskie

28 lip 2013, 11:23

a byliście na torze w lubiczu dolnym koło hali DAREX-a tam jest dobry tor 8)

Re: Filmiki kujawsko- pomorskie

28 lip 2013, 22:18

Siw3k pisze:a byliście na torze w lubiczu dolnym koło hali DAREX-a tam jest dobry tor


nie nie byliśmy na razie to nie ma z kim jeździć wszyscy na plastiki poszli i dupa ale coś trzeba będzie ogarnąć :)
Odpowiedz