Zbiórka na utrzymanie forum. Zebrano 130zł z 173zł. Pomóż yamahadt.net działać przez kolejny rok
Przejdź do pełnego widoku
Tutaj pomożemy naprawić Twój sprzęt.

Regulamin forum

Przy dodawaniu tematu wybierz odpowiedni prefiks z listy. Pamiętaj aby w opisie twojego problemu podać dokładny model motocykla wraz z jego rocznikiem, np. Yamaha DT 125 LC2 1988. Postaraj się opisać wszystko dokładnie i szczegółowo, to bardzo ułatwi innym użytkownikom udzielić konkretnej odpowiedzi.
Odpowiedz

Re: [Poradnik] Przegrzewanie motoru -> lista usterek

25 lip 2016, 17:27

w jakim sensie ? nowa uszczelka i posmarować po obu stronach?

Re: [Poradnik] Przegrzewanie motoru -> lista usterek

25 lip 2016, 21:08

Tak.

Re: [Poradnik] Przegrzewanie motoru -> lista usterek

30 lip 2016, 18:26

Pomoglo dalem nowe nakrętki i szpilki. Nowa uszczelka i reinzosil . jest ok nie grzeje sie nie wywala wody jezdzi i odpala ok.polecam.

Re: [Poradnik] Przegrzewanie motoru -> lista usterek

06 wrz 2016, 23:20

czyli mianowicie o co chodzi z tym ze po zastosowaniu reinzosilu na uczczelke pod głowicą to wtedy sie nie przegrzewa niby dlaczego ? ze niby lepsza przewodność cieplna miedzy cylkiem a głowicą??? <glowawmur>

Re: [Poradnik] Przegrzewanie motoru -> lista usterek

07 wrz 2016, 7:29

Tak Sebbos, zmniejsza się też dziura ozonowa przez co słońce mniej świeci i się mniej grzeje

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka

Re: [Poradnik] Przegrzewanie motoru -> lista usterek

15 lut 2017, 23:22

jesli sie przegrzeje cylinder co mozna zrobic ? jedynie nowy? da sie wogole go przegrzac? z gory dzieki

Re: [Poradnik] Przegrzewanie motoru -> lista usterek

15 lut 2017, 23:58

BMW2002xx pisze:jesli sie przegrzeje cylinder co mozna zrobic ? jedynie nowy? da sie wogole go przegrzac? z gory dzieki

Może rozwiniesz co się stało?

Re: [Poradnik] Przegrzewanie motoru -> lista usterek

28 lut 2017, 20:17

dziwnie wrze tak jak by metal sie palil lecz moto sie chyba nie grzeje bo plyn w chlodnicy nie bulgota ani nic , nie mam wskaznika temperatury , jeszcze mam pare problemow lecz w sobote skrecam na nowych uszczelkach po szlifie i nowym tloku

Re: [Poradnik] Przegrzewanie motoru -> lista usterek

09 kwie 2017, 14:55

mam problem z przegrzewaniem moto, a dokładnie po zimowym postoju; w poprzedni sezonie było ok. Olej w skrzyni kolor ok, po odkręceniu korków od chłodnic (mam dodatkową chłodnice najprawdopodobniej od DT80) widać przepływ, nie wiem od czego zacząć sprawdzanie... ?? <help>

Re: [Poradnik] Przegrzewanie motoru -> lista usterek

23 cze 2017, 17:50

Czy w przypadku wody z olejem w skrzyni winowajca jest uszczelka, wymieniłem uszczelniacz pompy i dalej to samo,wspomnę ze ostatnio moto łapało temperaturę i musiałem robić postój w lesie.
Po tym incydencie zaczęło się robić wysokie ciśnienie w układzie i parskanie po otwarciu korka.
Odpowiedz