Przejdź do pełnego widoku
Odpowiedz

Re: Regeneracja przedniego zawieszenia

30 paź 2014, 21:45

Jak Ci za miękko to może być.

Re: Regeneracja przedniego zawieszenia

04 lis 2014, 19:42

Potrzebuje info !
Czy ślizg chowa się cały czy wystawie niewielki rancik ?
Bo mi wystaje lekki rancik i wydaje mi się, ze więcej nie pójdzie.

Re: Regeneracja przedniego zawieszenia

04 lis 2014, 21:20

Gdzie masz ślizg w przednim zawieszeniu?

Re: Regeneracja przedniego zawieszenia

04 lis 2014, 23:22

Obrazek


Juz sobie poradziłem, ślizg musi sie schować (w sumie tak jak pisze w poradniku), zmierzyłem suwmiarką slizg i gniazdo i wyszło, że musi wejść - i wszedł, ale trzeba cierpliwie go wbijać :)

Ode mnie - Nie mogłem rozkręcić laga (tego imbusa z dołu),
podjechałem do wulkanizatora i w minute rozkręcił dwa lagi pistoletem :D i to za darmo ,
POzdrawiam go - a poradnik super !

Re: Regeneracja przedniego zawieszenia

09 lut 2015, 14:46

Panowie, regenerazja wewnętrzna a Ja mam pytanie co do zewnątrz. Załóżmy że chciał bym uzyskać wygląd kielichów taki jak ma np. Enduros pomijając naklejkę :) Ja mam już takie dość zmatowione i brzydkie kielichy. Czymś polerować tylko prosił bym bardziej o porady domowymi sposobami bo i tak mam kupę wydatków ;-/

Re: Regeneracja przedniego zawieszenia

09 lut 2015, 15:53

Papiery wodne do 2500 potem twarda pasta do aluminium i polerka z filcem.

Re: Regeneracja przedniego zawieszenia

09 lut 2015, 17:46

NOKIA4514 pisze:Panowie, regenerazja wewnętrzna a Ja mam pytanie co do zewnątrz. Załóżmy że chciał bym uzyskać wygląd kielichów taki jak ma np. Enduros pomijając naklejkę :) Ja mam już takie dość zmatowione i brzydkie kielichy. Czymś polerować tylko prosił bym bardziej o porady domowymi sposobami bo i tak mam kupę wydatków ;-/

Odmalować. Tanim kosztem to zmatowić papierem 800 na mokro, kupić Motip o kolorze Fiat 620, do tego bezbarwny Motipa i masz nówki lagi.

Re: Regeneracja przedniego zawieszenia

10 lut 2015, 16:13

Ok, mam zapytanie kolejne. Rozebrałem już lagi w Mojej TDR i zamierzam je odświeżyć tylko teraz pytanie z Mojej strony jest takie. Uszczelniacze olejowe mam o wymiarach 41x53x10 i czy idzie u Mnie tyle samo oleju co do DT czyli 495 ml czy więcej?

Re: Regeneracja przedniego zawieszenia

10 lut 2015, 16:20

W katalogu bel-ray pokazuje 400ml.

Re: Regeneracja przedniego zawieszenia

10 lut 2015, 16:32

Czyli mniej niż do DT? Tyle że jak zlewałem z nich olej to prawie litr z obu zeszedł doliczając że jeszcze trochę się wypociło i trochę się nie wylało do końca ;-/

-- 10 lut 2015, 16:34 --

Mam TDR Belgardę czyli w starej budzie
Odpowiedz