Przejdź do pełnego widoku
Odpowiedz

Re: Y.P.V.S - regulacja

08 kwie 2016, 12:49

Tak żeby zawór był ustawiony dobrze i żeby silniczek nie miał ciężko.

Re: Y.P.V.S - regulacja

08 kwie 2016, 19:09

Witam mam prośbę czy można prosić jakąś fotkę jak powinien być ustawiony zawór żeby nie było że od niskich muli a na wysokich dopiero moc nie mam linek ani silniczka w miejsce linek są wkrecona dwie śruby i oddając do szlifu ostatnio cyl zacząłem kręcić i na max otwarty jest a wcześniej był ustawiony dobrze miała moc i na niskich i wysokich

Wysłane z mojego LT30p przy użyciu Tapatalka

Re: Y.P.V.S - regulacja

08 kwie 2016, 19:11

Bez silniczka i linek to akurat uwierzę ze miałeś moc w pełnym zakresie obrotów :roll:

Re: Y.P.V.S - regulacja

08 kwie 2016, 19:16

No może nie pełna ale była powiedzmy unormowana na niskich ciągnęła i na wyższych

Wysłane z mojego LT30p przy użyciu Tapatalka

Re: Y.P.V.S - regulacja

08 kwie 2016, 19:18

A teraz po odkręcić na max zaworu ciągnie na wysokich

Wysłane z mojego LT30p przy użyciu Tapatalka

Re: Y.P.V.S - regulacja

08 kwie 2016, 22:45

Kup brakujące podzespoły to będziemy gadać, na tym forum potępiamy druciarstwo.

Re: Y.P.V.S - regulacja

09 kwie 2016, 9:34

Nie mam zamiaru kupować brakujących podzespołów bo musiałbym moduł tez zmieniać myślałem ze czegoś się tu dowiem ale widzę ze tu też brak wiedzy i opisywanie nie w temacie

Wysłane z mojego LT30p przy użyciu Tapatalka

Re: Y.P.V.S - regulacja

09 kwie 2016, 10:41

Nikt tu druciarstwa nie uprawia.

Re: Y.P.V.S - regulacja

09 kwie 2016, 20:15

Czesc, jest sprawa, czy nawet jesli zawor o bardzo niewielki kat nie dokreca sie do pozycji w pelni otwartej, tzn prog to jakies 2mm wpływa to na moc znacząco? Moto na luzie kreci niewielkie obroty, tzn jakies 9k max, na biegach kreci gorzej, 6tka to jakis 7,5 k obrotow i 105max jedzie. Na kazdym biegu kreci niecale 8 tysiecy, nie czuc wcale rezo, ciagnie od 3 do 8tys tak samo.

Re: Y.P.V.S - regulacja

12 kwie 2016, 15:44

A kompresje Waść mierzył??
Odpowiedz