Zbiórka na utrzymanie forum. Zebrano 130zł z 173zł. Pomóż yamahadt.net działać przez kolejny rok
Przejdź do pełnego widoku
Odpowiedz

Re: Demontaż sprzęgła - wymiana tarcz

12 cze 2015, 16:27

Odkręciłem wszystkie śruby jak w poradniku a pokrywa z lewej strony trochę odeszła a przy pompie wody ani drgnie nie ma najmniejszej luki próbowałem zdjąć rękoma ale nie ma szans próbowałem stuknąć młotkiem lekko i też nic co może trzymać ?
Czy śruby od pompy wody też trzeba odkręcić ?

Re: Demontaż sprzęgła - wymiana tarcz

12 cze 2015, 16:47

Śrubę po prawej stronie dekielka pompy odkręciłeś ?

Re: Demontaż sprzęgła - wymiana tarcz

12 cze 2015, 19:14

Tak to o tą śrubę chodziło zorientowałem się jak zobaczyłem dziurę w uszczelce na śrubę w tym miejscu ;) dzięki Eduros

-- 13 cze 2015, 12:11 --

Jeżeli dobrze zrozumiałem to mam wkręcic tą śrubę dopóki nie uzyskam luzu 4mm przy klamce ?
U mnie ta śruba nie chce się kręcić w żadną stronę
http://www.iv.pl/images/53052608586194127785.jpg

Re: Demontaż sprzęgła - wymiana tarcz

13 cze 2015, 16:46

Bo tam jest kontra

Re: Demontaż sprzęgła - wymiana tarcz

13 cze 2015, 20:54

Jaka kontra jak to wyregulować ? Bo nie mam wogóle regulacji na deklu i przy rączce

Re: Demontaż sprzęgła - wymiana tarcz

14 cze 2015, 9:16

Oddaj to do mechanika, bo tylko gorzej narobisz.

Re: Demontaż sprzęgła - wymiana tarcz

14 cze 2015, 11:38

Oddaj do mechanika.... Najlepiej tak jest powiedzieć może poprostu wytłumaczyłbyś jak to regulować i po sprawie ;)

Re: Demontaż sprzęgła - wymiana tarcz

14 cze 2015, 11:51

Jak Ty nie wiesz co znaczy kontra z nakrętki to podtrzymuję swoją wcześniejszą wypowiedź.

Re: Demontaż sprzęgła - wymiana tarcz

16 sie 2015, 18:30

witam u mnie w tdr hałasuje sprzęgło jak je wcisnę to się ucisza, zastanawiam się co może się nadawać do wymiany? i jaki ewentualny koszt np koszyczka tego zewnętrznego i/lub tryba zdawczego na wale ?

<help> jeśli ktoś miał taką przypadłość proszę o poradę bo to trochę roboty a sezon w pełni pozdrawiam

Re: Demontaż sprzęgła - wymiana tarcz

16 sie 2015, 19:01

niekoniecznie musi być to sprzęgło. jesli wciskasz klamke sprzegla nie ma przeniesienia obrotow walu na skrzynie i tryb startera. musisz zdjac dekiel i ocenic i po kolei eliminowac przyczyny.
Odpowiedz