Przejdź do pełnego widoku
Tutaj pomożemy naprawić Twój sprzęt.

Regulamin forum

Przy dodawaniu tematu wybierz odpowiedni prefiks z listy. Pamiętaj aby w opisie twojego problemu podać dokładny model motocykla wraz z jego rocznikiem, np. Yamaha DT 125 LC2 1988. Postaraj się opisać wszystko dokładnie i szczegółowo, to bardzo ułatwi innym użytkownikom udzielić konkretnej odpowiedzi.
Odpowiedz

Cylinder RMS z oryginalną głowicą

26 maja 2013, 16:15

Sytuacja przedstawia sie tak że zakładam oryginalną głowice do cylindra RMS 50 cc a tu szpara na krawędzi głowicy po całości i nie wiem czy to możliwe ale wydawało by mi sie że to wina wewnętrznej częsci cylindra ze jest wyższa od zewnętrznej części i po prostu głowica uszczelnia wewnątrz a zewnątrz nie i nie wiem jak ten problem rozwiązać , jakieś pomysły? <help>

Ewentualnie myślałem nad kupnem tej : http://tablica.pl/oferta/glowica-rms-am ... a2f80b1cc8 bo skoro tej samej firmy głowica to powinno już być ok.

Re: Cylinder RMS z oryginalną głowicą

27 maja 2013, 15:07

Dziwna sytuacja.

60zł to nie duży wydatek więc może jednak trzeba wydać te 60zł.

a wgl patrzyłeś czy właśnie cylinder i głowica są równe ?

Re: Cylinder RMS z oryginalną głowicą

27 maja 2013, 18:16

No kładę na rms jakiś prostu przedmiot i widać że jest różnica w wysokość środka cylindra a ściany zewnętrznej a mam jeszcze chińszczyznę nową w posiadaniu to nie ma aż tak wielkiej różnicy i jak przykładam głowice to nie ma takiego problemu.

Re: Cylinder RMS z oryginalną głowicą

27 maja 2013, 18:24

Jeśli cylinder nie ma prostej powierzchni to coś z nim jest nie tak - nie ma co kupować nowej głowicy.

Może trzeba splanować powierzchnię tylko nie wiadomo czy tłok nie będzie walił w świece/głowice, jedynie grubsza podkładka.

A wcześniej jaka była założona głowica że teraz chcesz założyć oryginalną ? może coś było przerabiane ?

Re: Cylinder RMS z oryginalną głowicą

27 maja 2013, 19:55

Cylinder jest nowy a głowica od oryginału w am6 jest tak że w 50 ccm nie trzeba wymieniać głowicy dlatego pierwszy raz sie z tym spotkałem.

Re: Cylinder RMS z oryginalną głowicą

27 maja 2013, 22:21

Całą ta dyskusję powinieneś zacząć od wstawienia zdjęcia cylindra.

Re: Cylinder RMS z oryginalną głowicą

29 maja 2013, 14:40

z tego co piszesz można dojść do wniosku że tuleja wysuneła sie z cylindra wstaw foto

Re: Cylinder RMS z oryginalną głowicą

29 maja 2013, 14:48

wątpię takie coś by było widać. A sama to by się tak chyba po prostu nie wysunęła wg mnie

Re: Cylinder RMS z oryginalną głowicą

29 maja 2013, 15:03

mało widziałeś w życiu https://www.youtube.com/watch?v=mdIRRJ7FVTA

Re: Cylinder RMS z oryginalną głowicą

29 maja 2013, 16:53

Może sie myle ale piszecie głupoty powtarzam że cylinder jet nowy , więc nie jest tulejowany <ok> Zamówiłem głowice RMS jeśli będzie ten sam problem to jeszcze sie tu odezwe.
Odpowiedz