Nie wiesz jaki motocykl wybrać? Zastanawiasz się który będzie odpowiedniejszy dla ciebie? Masz wątpliwości do motocykla z ogłoszenia? Na tym forum pomożemy odpowiedzieć Ci na tego typu pytania.
Odpowiedz

Re: Motocykle z ogłoszeń

14 lip 2013, 20:46

bo stoi w błocie <glowawmur> moto nie wygląda samo w sobie źle wlecz zbyłbym jeszcze z ceny za 5 to wydaje się spoko ale trzeba by zobaczyć jak to chodzi musisz się liczyć z tym że unas na rynku jest do tego mało części wszystko będziesz musiał ciągnąć z usa 8)

Re: Motocykle z ogłoszeń

17 lip 2013, 13:49

Dlaczego na allegro całkiem sporo jest części do hondy a najwyżej pościagam zagranicy a mieszka ktoś z was w pobliżu albo coś wie o tym moto bo nie wiem czy brać. Wkładu jest jakieś 1k bo opony,napęd,klocki i od razu nowe płyny zalać ale co z resztą to nie wiem a prawda jest taka że każde moto jest tak traktowane a to że stoi w błocie to tylko argument do zjechania z ceny :) Przez co mogę kupić w miare dobre moto za mały pieniądz aha no i trzeba wykupić ubezpieczenie i przegląd chyba zrobić bo nie ma.

Re: Motocykle z ogłoszeń

17 lip 2013, 14:21

Pospawany tłok :F :F :F :F :F :F :F :F
Brzydka wizualnie. NIe znam sie na cenach tych motocykli, ale nie dałbym za to 6 tys.

Re: Motocykle z ogłoszeń

17 lip 2013, 19:23

Cena 5,5 i daje zbroje foxa zadzwonię i powiem mu co i jak myślę o tym sprzęcie a ze ktoś pospawal tłok a tu siedzi nowy to chyba nic nie znaczy jak po szlifie moto i remoncie wizualnie do zrobienia

Re: Motocykle z ogłoszeń

18 lip 2013, 0:41

Siemka . Co sądzicie o tej cr-ce http://allegro.pl/honda-cr-125-2003r-za ... 58610.html czy 6.6 tys za cr-ke ZAREJSTROWANA to nie jest za mało ?

Re: Motocykle z ogłoszeń

18 lip 2013, 8:55

cr spoko sam ja czaiłem jak ci sie znudzi tor czy zwirownia zawsze mozesz terroryzować okoliczne wioski chyba warta oblukania <ok>

Re: Motocykle z ogłoszeń

18 lip 2013, 11:29

ale czy nie jest za tania ? ciekawe jak tam mechanika ;]

Yamaha DT 125

20 lip 2013, 18:02

Siema :) Jestem tu nowy więc nie wiem czy w dobrym dziale pisze, ale wydaje mi sie że tak ; p Chce was prosić żebyście mi ocenili tą yamaszke, niedaleko od niej mieszkam, wiem że facet na dniach zmieniał w nich przednie lagi, więc nie wiem czy pchać się w nią w ogóle, czy nie miała dzwona, bo mu się złamały.

http://tablica.pl/oferta/super-yamaha-d ... 866f7d1f84


Ma 64k przebiegu!

Re: Yamaha DT 125

20 lip 2013, 18:38

Mnie wyglądem nie urzekła przelatane też ma sporo a właściciel nie wspomniał nic o ostatnim remoncie tylko że nic nie puka.Najlepiej byłoby sprawdzić ją na miejscu jak dla mnie cena zawysoka.Jest specjalny dzał (motocykle z ogłoszeń) tam należy umieszczać tego typu posty.

Re: Yamaha DT 125

20 lip 2013, 18:48

A więc prosze o przeniesienie :). Hmm nie wiem czy lagi czy uszczelniacze lag. Nie pamietam, przebieg mocno mnie martwi.. -_-

No to przenoszę.

//żuczek
Odpowiedz