Zbiórka na utrzymanie forum. Zebrano 130zł z 173zł. Pomóż yamahadt.net działać przez kolejny rok
Przejdź do pełnego widoku
Buty, kask, rękawice - co wybrać?
Odpowiedz

Re: Buty-Jakie kupić

01 sty 2016, 16:07

Ja Ci w 1000% polecam buty Forma Terrain Tx, jeżdze w tych butach od niedawna, i wiadomo, zawias pracuje, biegi łatwo się zmienia, wygodne, nie trzeba się przyzwyczajać długo, minusem jest to, że przeciekają strasznie, ale jakoś noga musi oddychać, mogę Ci je załatwić za 720 z przesyłką.

Re: Buty-Jakie kupić

24 sty 2016, 13:16

Gearne G-react goodyear. Sprawdzone w boju. Terrainy przemakają szybko ;)

Re: Buty-Jakie kupić

21 mar 2016, 18:03

Forma terrain czy alpinestars tech 3 ?

Re: Buty-Jakie kupić

21 mar 2016, 18:34

Gearne G-react kupiłem i chodzi mi się jak w zwykłych butach;)

Re: Buty-Jakie kupić

21 mar 2016, 21:02

Jak z czuciem podczas jazdy ? W porządku się biegi wrzuca ? Nie są sztywne ? Sprawdzałeś jak z przemakaniem ?

Re: Buty-Jakie kupić

21 mar 2016, 22:38

Czucie ok noga fajnie pracuje w nim.Co do wody to jeszcze nie wiem .Biegi hmmm całkiem inaczej jak w trampkach i trzeba się nauczyc

Re: Buty-Jakie kupić

19 lut 2017, 0:06

Mam pytanie, kupilem buty oneal rider, w sklepie wszystko pieknie ładnie, przyjezdzam do domu ubieram jeszcze raz, chodzę.. but zaczyna sciskac kostki tak ze bolą i robia sie czeowone po jakims czasie.. wyrobi się, czy jestem skazany na to?

Re: Buty-Jakie kupić

19 lut 2017, 8:25

Jedź oddaj albo wymień

Wysłane z mojego GT-P3100 przy użyciu Tapatalka

Re: Buty-Jakie kupić

19 lut 2017, 12:03

Chyba ze za mocno zapina :)

Re: Buty-Jakie kupić

19 lut 2017, 21:30

Dodam ze najbardziej przeszkadza to w lewej nodze i gorna klamra nie zgrywa sie z tym paskiem chyba tak jak powinna. Jak zapne słabiej to w sumie ustaje to/prawie nie czuć, ale nie ma to byc czasem porzadnie zapiete?
Moze faktycznie wymienie na większe..
Robie zamieszanie, ale pierwszy raz mam doczynienia z takimi butami..
Dzieki za odpowiedzi.
Odpowiedz