Przejdź do pełnego widoku
Buty, kask, rękawice - co wybrać?
Odpowiedz

Re: Buty-Jakie kupić

11 sty 2014, 18:23

Ja swoją opinię podtrzymuję, nic się z nimi nie dzieje, żadne szwy nie puszczają, jestem szczerze mówiąc nawet zdziwiony, że tyle czasu je mam i kompletnie nic się z nimi nie dzieją, chociaż wyczyniam z nimi cuda, bo nie raz mi służyły chociażby jako łopata czy do przekopywania jakichś ciężkich kamieni, łatwo można je doczyścić, chronią nogi zajebiście, nie raz gdzieś jadąc walnąłem o konar czy o coś piszczelem i ledwo to odczułem, nie raz mnie uchroniły przed skręceniem kostki. Czy są wygodne? na maraton ani nawet na spacer bym ich nie wziął bo to są po prostu buty do jazdy na motocyklu, nie można o nich powiedzieć że są jakieś wygodne bo nie są, one po prostu są na nodze, ale ja osobiście też nie mogę powiedzieć, że z ulgą je zdejmuje bo tak nie jest - nie przeszkadzają mi w jeździe, nie bolą mnie od nich nogi. Gdybym miał znowu kupić buty do 400zł to bez wątpienia kupiłbym je, używanych w życiu bym nie kupił, natomiast z większym budżetem to na pewno nie kupowałbym w ciemno tylko musiałbym organoleptycznie zbadać danego buta i ubrać, bo mam już właśnie punkt odniesienia w postaci maverików.

Re: Buty-Jakie kupić

22 sty 2014, 17:41

Podtrzymuję to co powiedział FastMan. Doszły dzisiaj są spoko. Nawet nie najgorzej z tą wygodą także polecam.

Re: Buty-Jakie kupić

22 sty 2014, 19:38

A jeździłeś w nich?

Re: Buty-Jakie kupić

22 sty 2014, 20:22

Mi się w maverikach dobrze jeździ.

Re: Buty-Jakie kupić

26 sty 2014, 19:17

Oto co stało mi się w Maverikach po 1,5 roku. Także nie polecam, ten materiał szybko się niszczy. Plastik jest ok.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
A w podeszwie dziura...
Obrazek

Re: Buty-Jakie kupić

12 lut 2014, 8:48

A co powiecie o ALPINESTARS TECH 3 polatam na nich ze 3 sezony http://outlet.intermotors.pl/product-po ... zarny.html

Re: Buty-Jakie kupić

12 lut 2014, 10:35

http://allegro.pl/buty-axo-boxer-czarne ... 00030.html Polecam te buciki :)

4 sezon je posiadam i powiem szczerze że jestem zadowolony jedyne co mi się stało po 4 sezonach to znikły mi blaszki z czubków i pękła jedna klamra (z mojej winy bo w terenie zahaczyłem o ogrodzenie ^^ ) wygodne buty i nic nie boli. :F

Re: Buty-Jakie kupić

12 lut 2014, 11:07

jak z twardością tych Boxerów? bo się nad nimi zastanawiam właśnie nie bolą nogi po kilku godzinnej jeździe?

Re: Buty-Jakie kupić

12 lut 2014, 11:22

Ulqloria pisze:jak z twardością tych Boxerów? bo się nad nimi zastanawiam właśnie nie bolą nogi po kilku godzinnej jeździe?


Wiadomo na początku jak każdy but twardy :) ale z czasem się rozchodzi. mnie osobiście po całym dniu ciskania w terenie BIEGANIA w tych butach po górkach i wgl nogi nie bolały także moim zdaniem bardzo dobre buty godne polecenia ;) i wytrzymałe :F

Re: Buty-Jakie kupić

12 lut 2014, 12:44

martinomen pisze:A co powiecie o ALPINESTARS TECH 3 polatam na nich ze 3 sezony http://outlet.intermotors.pl/product-po ... zarny.html
Może ktoś coś powie ????
Odpowiedz