Zbiórka na utrzymanie forum. Zebrano 130zł z 173zł. Pomóż yamahadt.net działać przez kolejny rok
Przejdź do pełnego widoku
Buty, kask, rękawice - co wybrać?
Odpowiedz

Re: Zbroja/Buzer-Jakie kupić

23 lis 2014, 22:37

Też mam taką, jak dla mnie elegancka zbroja, jak debil to będziesz wyglądał jeżdżąc w samej bluzie i trampkach

Re: Zbroja/Buzer-Jakie kupić

23 lis 2014, 22:38

będziesz wyglądał normalnie, debilnie to wyglądają w tym posiadacze kibli, a dwa to ma cię chronić nie wyglądać

Re: Zbroja/Buzer-Jakie kupić

23 lis 2014, 22:39

Ulqloria pisze:będziesz wyglądał normalnie, debilnie to wyglądają w tym posiadacze kibli, a dwa to ma cię chronić nie wyglądać
już taki goły to nie bede na dniach kupuje jakiś kask za kilka stówek forma terrain zamówiona :) jeszcze zbroja jakaś i myśle że starczy a na zbroje idzie założyć bluze czy po prostu ona ma byc na zewnątrz ?

Re: Zbroja/Buzer-Jakie kupić

23 lis 2014, 22:41

Ja na swoją zbroję zakładałem bluzę taką zwykła z kapturem i kurtkę na to i jeszcze plecak udało mi się założyć :F

Re: Zbroja/Buzer-Jakie kupić

23 lis 2014, 22:46

jakub111 pisze:Ja na swoją zbroję zakładałem bluzę taką zwykła z kapturem i kurtkę na to i jeszcze plecak udało mi się założyć :F
i pewnie wygladasz jak dzik :D jakbys na pakernie chodził :D pewnie niewygodnie tyle nawalic; :) chyba też sie skusze :)

Re: Zbroja/Buzer-Jakie kupić

23 lis 2014, 23:01

Sediver pisze: pewnie niewygodnie tyle nawalic; :)


Po paru km jazdy się przyzwyczajasz, zbroja nie raz ratowała kości przy glebach

Re: Zbroja/Buzer-Jakie kupić

23 lis 2014, 23:27

Też w zimniejsze dni ubieram bluzę z kapturem na zbroję, plecak wchodzi jak najbardziej, tylko trzeba nabrać skilla żeby cokolwiek zaciągać na zbroję.

Re: Zbroja/Buzer-Jakie kupić

23 lis 2014, 23:37

Po to są regulowane szelki

Re: Zbroja/Buzer-Jakie kupić

19 maja 2015, 6:43

Mam pytanie co wybrać do enduro buzer (http://olx.pl/i2/oferta/zbroja-buzer-zo ... 7efb56792c) czy zbroja (http://olx.pl/i2/oferta/zbroja-no-fear- ... b09ff91181)?

Re: Zbroja/Buzer-Jakie kupić

19 maja 2015, 7:15

Moim zdaniem zbroja :)
Odpowiedz