Zbiórka na utrzymanie forum. Zebrano 130zł z 173zł. Pomóż yamahadt.net działać przez kolejny rok
Przejdź do pełnego widoku
Buty, kask, rękawice - co wybrać?
Odpowiedz

Re: Zbroja/Buzer-Jakie kupić

19 maja 2015, 9:08

Do enduro zbroja

Re: Zbroja/Buzer-Jakie kupić

19 maja 2015, 23:01

Ja mam UFO Scorpion i jest idealna, w ogólne nie czuć jej na sobie w czasie jazdy, a jest bardzo "pancerna".

Re: Zbroja/Buzer-Jakie kupić

22 cze 2015, 18:23

http://allegro.pl/buzer-ochraniacz-zbro ... 94155.html co myslicie ? Opłaca sie za ta cene? Ktos mial lub ma?

Re: Zbroja/Buzer-Jakie kupić

22 cze 2015, 19:25

Kamil_91 pisze:Ja mam UFO Scorpion i jest idealna, w ogólne nie czuć jej na sobie w czasie jazdy, a jest bardzo "pancerna".

A jak w cieplejsze dni ? Da radę wytrzymać?

Re: Zbroja/Buzer-Jakie kupić

23 cze 2015, 7:48

W upalne dni zakładasz samą zbroję i też jest znośnie. Skorpion ma duże oczka na siatce, więc jest ok, z resztą to sprawdzone rozwiazanie i jeśli tylko masz na to pieniądz to bierz ufo. Na poczatku tylko zaklej śruby na szelkach/naramiennikach bo lubią się odkrecać.

Re: Zbroja/Buzer-Jakie kupić

23 cze 2015, 9:51

Musicman1997 pisze:
Kamil_91 pisze:Ja mam UFO Scorpion i jest idealna, w ogólne nie czuć jej na sobie w czasie jazdy, a jest bardzo "pancerna".

A jak w cieplejsze dni ? Da radę wytrzymać?


Jeżdżę w koszulce termoaktywnej przeznaczonej na ciepłe dni, nie jeździłem bez niej więc nie wiem jak w samej zbroi.

Re: Zbroja/Buzer-Jakie kupić

29 cze 2015, 22:44

http://allegro.pl/buzer-zbroja-fox-body ... 60315.html Ktoś coś wie na temat tej ?

Re: Zbroja/Buzer-Jakie kupić

08 lip 2015, 21:06

Na prawdę myślisz, że zbroja foxa za 200 zł to coś wartego rozważań? Już lepiej kupić coś co nie jest, aż tak ordynarną podróbą, a robione na wzór wiodących producentów datex czy adrenaline.
Tajwan z aukcji nie spełnia podstawowego zadania, nie mówiąc o wytrzymałości i oddychalności... Poza tym zdjęcia są prawdopodobnie oryginalnego produktu, a szmelc który dostaniesz będzie wyglądał jak psu z dupy na dzień dobry. Poszukaj tej zbroi na aliexpresie to zaoszczędzisz pare złociszy ;)

Re: Zbroja/Buzer-Jakie kupić

23 sie 2015, 13:28

To raczej zaczekam do zimy i kupie coś lepszego, bo teraz to drogoo.

Re: Zbroja/Buzer-Jakie kupić

23 sie 2015, 14:46

Szukaj używki ale markowej, ja dorwalem acerbis koerta za 300zł w bd stanie. Macałem w sklepie zbroje po 200zł, porównując do tych za 500-700 to jest niebo a ziema, tylko wizualnie podobne.
Odpowiedz