Zbiórka na utrzymanie forum. Zebrano 130zł z 173zł. Pomóż yamahadt.net działać przez kolejny rok
Przejdź do pełnego widoku
Buty, kask, rękawice - co wybrać?
Odpowiedz

Zbroja/Buzer-Jakie kupić

21 kwie 2013, 20:19

Tutaj pytamy jaką kupić zbroje lub buzer , wasze opinie na temat danych buzerów i zbroi itp.

Re: Zbroja/Buzer-Jakie kupić

15 lip 2013, 1:11

Mam zbroje Datex'a co prawda firma nie powala renomą i koszt około 200 zł. Lekko podwija się do góry, z pasem nerkowym problemu nie ma. Polecam :D

Re: Zbroja/Buzer-Jakie kupić

15 lip 2013, 6:08

Ja mam zbroje 661 (SixSixOne) Comp Suit, jest lekka, wygodna, nie krępuje ruchów, nawet nie trzeba się jakoś specjalnie przyzwyczajać do niej, zakładam ją zawszę pod koszulkę MX i nic mnie nie drapie zamkiem itp. jak to bywa często w tanich zbrojach. Jeżeli chodzi o plecy i ręce to naprawdę profeska jeżeli chodzi o ochronę, natomiast mam wątpliwości co do przodu, bo klatkę chronią tylko jakieś takie wybrzuszenia z kawałków gumy czy czegoś a pas nerkowy to po prostu grubszy miękki pas - nie jestem pewien czy to by dużo dało przy glebie, ja się raz przy glebie nadziałem na lusterko, które uderzyło mnie właśnie pomiędzy tym pasem a ochraniaczem na klatkę piersiową, a w tym miejscu jest tylko ta siatka na której się wszystko trzyma i później rzecz jasna czułem ból w tym miejscu. Z drugiej strony jednak jak patrzę na zdjęcia droższych zbroi to tam jest to wszędzie podobnie rozwiązane.

Re: Zbroja/Buzer-Jakie kupić

06 sie 2013, 13:51

Co myślicie o tej zbroi? http://allegro.pl/zbroja-x-factor-dh-mx ... 47486.html

Re: Zbroja/Buzer-Jakie kupić

06 sie 2013, 20:36

Jeżeli dobrze widzę to brakuje ochraniaczy na obojczyki.

Re: Zbroja/Buzer-Jakie kupić

23 lis 2014, 20:49

http://allegro.pl/zbroja-buzer-adrenali ... 58198.html
dobra ta zbroja będzie czy coś lepszego polecacie za góra 200zł

Re: Zbroja/Buzer-Jakie kupić

23 lis 2014, 20:52

Ja dorwałem taką za 144 zł, ale na trochę innej siatce. Bo ta to chyba taka dziurkowana i moim zdaniem bedzie się rwać.

Re: Zbroja/Buzer-Jakie kupić

23 lis 2014, 20:56

Dziurkowana, ale gruba. Te co są jednolite jak pończochy są dużo cieńsze.

Re: Zbroja/Buzer-Jakie kupić

23 lis 2014, 21:17

ja mam z taką siatką, jest gruba i nic się nie rwie

Re: Zbroja/Buzer-Jakie kupić

23 lis 2014, 22:29

Ulqloria pisze:ja mam z taką siatką, jest gruba i nic się nie rwie
Enduros70 pisze:Dziurkowana, ale gruba. Te co są jednolite jak pończochy są dużo cieńsze.
żuczek pisze:Ja dorwałem taką za 144 zł, ale na trochę innej siatce. Bo ta to chyba taka dziurkowana i moim zdaniem bedzie się rwać.

to brac :D ? opłaca sie czy na DT 125 bede wygladał w tym jak debil :D ?niby wszystkim mozna sie połamać no ale tak dziwnie troche na 125 taki ubrany :D
Odpowiedz