Buty, kask, rękawice - co wybrać?
Odpowiedz

Re: Kask-Jaki kupić

26 maja 2013, 8:36

Ja mam FLY Kinetic Flash i powiem szczerze lepszego kasku na głowie jak narazie nie miałem. Bardzo dobrze wentylowany, solidnie skonstruowany i co najważniejsze bardzo lekki! Dałem za niego 280 pln

Re: Kask-Jaki kupić

03 lip 2013, 9:56

Lepiej kupić kask z szybką czy z goglami ????? :|

Re: Kask-Jaki kupić

03 lip 2013, 10:12

Dla mnie lepszy jest z goglami, ale to kwestia gustu i przyzwyczajenia.

Re: Kask-Jaki kupić

03 lip 2013, 10:51

Jak będziesz miał z szybką to wiadomo twarz będzie całkowicie zasłonięta co dla niektórych może być + :)

Re: Kask-Jaki kupić

03 lip 2013, 11:46

Ja mam kask z szybką.
Gdy jeżdżę za kimś to jak wiadomo kamienie się sypią i wtedy zamykam szybkę a tak to cały czas jeżdżę na otwartej. Miałem wiele okazji jeżdżenia z goglami ale dla mnie gogle nie pasują może dlatego że mało śmigam po terenie.

Re: Kask-Jaki kupić

03 lip 2013, 12:23

Ja polecam kask + gogle. Jeden z moich kolegów posiada kask z szybką i jedynie nieraz narzeka na odbijającą (podbijającą się) szybkę która go denerwuje a tak jest ok. Jeśli głównie teren to kask+gogle a jeśli więcej po asfaltach to kask z szybką.

Re: Kask-Jaki kupić

03 lip 2013, 13:58

Teraz są i kaski atv z szybkami więc co kto lubi ale niektóre kaski atv mają nakłądki dzięki którym po założeniu googli także jest się osłoniętym od kurzu itp.

Re: Kask-Jaki kupić

03 lip 2013, 14:40

Miałem kask z szybką i szczerze nie polecam (kask Naxa). Może to dlatego, że miałem tani kask, no ale cóż. Szybka na początku spełniała rolę, ale później zaczęła się otwierać, nie można było jej do końca zamknąć, latała i stukała. Wywaliłem i jeżdżę w googlach. Mój tato jeździ w SHOEI Hornet DS (też z szybką) i u niego jest spoko. Co prawda szybka jest lekko uchylona (lekko się uchyla przy większych prędkościach), ale więcej się nie otwiera. Ale taki kask z kolei więcej kosztuje :D Więc sam od siebie powiem, że jeśli z szybką to na pewno nie taniochę.

Re: Kask-Jaki kupić

29 lip 2013, 17:48

Ma ktos moze jakies informacje na temat kasku OZONE FMX : http://allegro.pl/kask-ozone-fmx-cross- ... 90298.html ???

Re: Kask-Jaki kupić

31 lip 2013, 8:29

http://tablica.pl/i/oferta/airoh-dome-r ... 1cf7f9b710 co sądzicie o tym kasku ? Wart swojej ceny ? O coś spytać się sprzedawcy poprosić o jakieś dokładniejsze zdjęcia?
Odpowiedz