Zbiórka na utrzymanie forum. Zebrano 130zł z 173zł. Pomóż yamahadt.net działać przez kolejny rok
Przejdź do pełnego widoku
Buty, kask, rękawice - co wybrać?
Odpowiedz

Spodnie-Jakie kupić

21 kwie 2013, 20:22

Tutaj pytamy jakie kupić spodnie , wasze opinie na temat danych spodni itp.

Re: Spodnie-Jakie kupić

21 gru 2013, 13:40

Witam, mam pytanie jakie spodnie mi doradzicie do 300zł i około 110 w pasie.?

Re: Spodnie-Jakie kupić

21 gru 2013, 19:33

Mnie osobiście interesują spodnie fly F-16,których poszukuję i Tb też bym je polecił.Z tego co wiem to są dość solidne,wygodne i tanie(od ręki dostaniesz za 220zł).
A może masz już jakiś strój(koszulkę,rękawicę czy coś) i lepiej by było skompletować ?

Re: Spodnie-Jakie kupić

21 gru 2013, 22:21

Jak masz 300stówki to weź coś z górnej pólki typu thor,fox,ufo,tld ;) Ogólnie wedlug mnie to wszystko jest to samo ja kupilem sobie fly kinetic i jestem zadowolony dobrze wykonane wedlug mnie podwojne szwy wszedzie nic sie nie pruje w nic polecam jakies gąbki posiadaja tak na bajere na kolanach i na udach dałem za nie 140zł z intermotors i szczerze polecam je bo taniej nic nie kupisz z nowych i sa podobno wiele lepsze od f-16 ;)

Re: Spodnie-Jakie kupić

21 gru 2013, 23:37

W sumie już mam aktualnie kask LS2 biało czerwony, bluzę foxa takie same kolory, ochraniacze Leoshi. I dobrze by było coś dokompletować.

Re: Spodnie-Jakie kupić

22 gru 2013, 17:10

To zamiast spodni kup sobie może buty jeśli śmigasz enduro a nie spodnie :mrgreen: bo spodnie to mozesz sobie jakies stare zalozyc bo one wcale nie chronia tylko sa wygodne i chronia przed oparzeniem nogi w sumie o dyfuzor.

Re: Spodnie-Jakie kupić

22 gru 2013, 18:17

Dokładnie, jeżeli nie masz butów to olej spodnie.

Re: Spodnie-Jakie kupić

23 gru 2013, 2:48

Spokojnie buty będą i na to są fundusze buty to fox comp5. Bardzij właśnie mi chodzi o chronę nogi od poparzeń.

Re: Spodnie-Jakie kupić

23 gru 2013, 19:44

Fantas3k Dostałeś je na jakiejś wyprzedaży czy jak? Tak patrze i fly kinetic są za 399zł.

Re: Spodnie-Jakie kupić

23 gru 2013, 22:30

Kupiłem je rok temu prawdopodobnie była to wyprzedaż modeli z roku 2011 na http://outlet.intermotors.pl/ polecam szukać sobie ciuszków na motocykl na koniec stycznia początek lutego wtedy można wychaczyć bardzo fajne okazje ponieważ są wyprzedaże starych modeli i ceny idą do 70% w dół ;) a tak nawiasem mam takie i też znalazłem je na wyprzedaży :) ceny wyższa o około 20zl niż ja zakupiłem ale i tak według mnie się opłaca bo nic sie nie kupi lepiej za tyle hajsu :)
http://www.sklep.motorista.pl/spodnie-tekstylne-fly-kinetic-niebieskie.html
Odpowiedz