Zbiórka na utrzymanie forum. Zebrano 130zł z 173zł. Pomóż yamahadt.net działać przez kolejny rok
Przejdź do pełnego widoku
Odpowiedz

Re: Kalisz, Jarocin, Ostrów Wielkopolski ...

22 lip 2013, 17:31

Jak narazie nic nie kupiłem nic ciekawego nie ma muszę czekać :/ Obgadać można spoko myślałem też żeby sobie walnąc wypad 2 dniowy sobota i niedziela co wy na to ? :D

Re: Kalisz, Jarocin, Ostrów Wielkopolski ...

22 lip 2013, 21:29

Brat kupił sobie DT 125 także grono się powiększa :P

Re: Kalisz, Jarocin, Ostrów Wielkopolski ...

23 lip 2013, 0:15

Krzychu wyślij jakaś fotke mi na facebooku DT brata jaki rok ? i gdzie ? ;) ja poluje ciągle na xr400 i szukam też drz400 najwyżej trochę sponiewiera :D

Re: Kalisz, Jarocin, Ostrów Wielkopolski ...

15 sie 2013, 11:18

Ja tez poluje na DRZ 400 i tez mam to samo zdanie co ty ale ja chyba bd kupowal SM ostatecznie S

Re: Kalisz, Jarocin, Ostrów Wielkopolski ...

15 sie 2013, 18:12

To kupujcie te szpeje bo wakacje po woli się kończą :F

Re: Kalisz, Jarocin, Ostrów Wielkopolski ...

17 sie 2013, 19:49

Byłem ostatnio po sprzęt 140km i tylko sobie wycieczke zrobiłem :) sprzęt dobity na maxa zawias tył juz nie istnial to samo hamulce z silnika lecial olej sprzęglo bylo skladane przed przyjazdem ogolnie porazka szukam dalej ale watpie ze do konca wakacji cos znajde ;( a ty masz jeszcze 1,5mies wolnego przeciez wiec w wrzesniu mozna cos ogarnac :D

Re: Kalisz, Jarocin, Ostrów Wielkopolski ...

24 sie 2013, 20:35

siema panowie

jestem z ostrowa i

chetnie dołącze do wypraw w teren

jakies szczegoly i lecimy ;P

Re: Kalisz, Jarocin, Ostrów Wielkopolski ...

06 paź 2013, 14:38

ja mam enduro i moji 2 kumplów tez ma to jak chcecie to mozęmy sie wybrać w teren my mieszkamy w DObrzycy koło pleszewa

Re: Kalisz, Jarocin, Ostrów Wielkopolski ...

06 paź 2013, 15:56

Miał być w wakacje wypad ale Fantas3k i Edmund szpeje sprzedali i nie wiem w końcu czy coś kupili nowego. Zapodajcie jakieś miejsce konkretne i będziemy myśleć, byle szybko bo pogoda już coraz słabsza na takie większe spotkania.

Re: Kalisz, Jarocin, Ostrów Wielkopolski ...

23 paź 2013, 15:58

ktoś chętny? Ale tak motorki do 125 bo ja mam sende
Odpowiedz