Tutaj możesz pokazać czym i jak jeździsz!

Regulamin forum

Umieszczaj zdjęcia tak, aby posiadały miniaturkę. Jeżeli nie wiesz jak to zrobić - przejdź do poradnika.
Odpowiedz

Re: Honda Civic V by Bitner200:)

16 wrz 2013, 19:02

no mozna tak powiedzieć że miłośnik;) Dziś juz ogarnąłem prawie wszystko tak jak ma być uszczelniłem z przodu pod szybą z tyłu juz wczoraj uszczelniłem tylko delikatnie sie sączy więc chyba juz będzie na tyle z tym teraz tylko skończyć nadkola i gitara:)

Re: Honda Civic V by Bitner200:)

04 lis 2013, 18:23

NO dawno nic nie pisałem więc wypadałoby coś odświeżyć w sumie to aż tak wiele sie nie zmieniło pozatym że wykonserwowałem prawie całe nadwozie i uszczelniłem całość tak aby nigdzie woda nie wciekała bo były drobne problemy ze starą masą uszczelniającą kilka fotek z wyczyszczenia i pomalowania konserwacją
ObrazekObrazekObrazek ObrazekObrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Ostatnio zmieniony 04 lis 2013, 18:29 przez Bitner200, łącznie zmieniany 1 raz

Re: Honda Civic V by Bitner200:)

04 lis 2013, 18:28

Kawał dobrej roboty :)

Re: Honda Civic V by Bitner200:)

04 lis 2013, 18:36

No jeszcze sporo pozostało ale dam rade:) Na weekend moze dam rade wstawić ten lewy próg co mam i wygląda tak ło
Obrazek
I jeszcze zapomniałem dodać kilku fotek
Obrazek Obrazek

Re: Honda Civic V by Bitner200:)

04 lis 2013, 18:54

Kurde pomalować dobre fele i miodzio, furka idealna :D

Re: Honda Civic V by Bitner200:)

04 lis 2013, 20:01

No te felgi pójdą najprawdopodobniej do sprzedania bo marzy my sie jakaś 16" szprychowana :) coś w ten deseń Obrazek
Oczywiscie nie oz bo zbyt drogie ale juz kilka znalazłem ciekawych ofert więc jak moje zrobie i pójdą za 500 zł to biore jakieś szprychy. Co do koloru też juz plan jest :) Kolor będzie niebieski nie za jasny i nie za ciemny coś takiego
Obrazek .
No i jeżeli dałbym rade zakupić fele i byłby niebieski kolorek to środek felgi będzie pomarańczowy a ranty srebrne zalezy jak dokladnie będzie felga wyglądać;)

Re: Honda Civic V by Bitner200:)

04 lis 2013, 20:15

Motyla noga :D
Jeżeli bedą te fele z rantem to kocursko bedzie :D

Re: Honda Civic V by Bitner200:)

05 lis 2013, 18:05

No juz felunek jeden mogłem mieć no ale hajsu nie było a po 2 gościu też za wiele wołał Obrazek
+
No dziś zobaczyłem i przymierzałem sobie alusy Borbet Ls 15" i bede sie za takimi oglądał jednak nie za 16 bo 16 to i tak juz troche za duże a po tych 15" chociaż mi opony zostaną:) A wyglądają one tak
Obrazek

Re: Honda Civic V by Bitner200:)

05 lis 2013, 19:45

lepiej by bylo jak bys obok auta je położył żeby mieć jakieś porównanie jak to wygląda :P

Re: Honda Civic V by Bitner200:)

05 lis 2013, 20:38

no wlasnie nie zrobiłem dziś foto bo na szybko wszystko było i chuj;p no ale powiem ci kosior jest :) Jak kiedyś dorwe jakieś foto to ci wyśle i pokaże ale mi sie w chuj podoba bo zawsze mi sie marzyły własnie szprychy:)
Odpowiedz