Zbiórka na utrzymanie forum. Zebrano 130zł z 173zł. Pomóż yamahadt.net działać przez kolejny rok
Przejdź do pełnego widoku
Tutaj możesz pokazać czym i jak jeździsz!

Regulamin forum

Umieszczaj zdjęcia tak, aby posiadały miniaturkę. Jeżeli nie wiesz jak to zrobić - przejdź do poradnika.
Odpowiedz

Honda Civic V by Bitner200:)

28 kwie 2013, 16:56

Jak widać nikt nie dodał jeszcze żadnej fury więc moze bede pierwszy:) Moje wozidło to Honda Civic V. Silnik zwykłe 1.5 ale za to bardzo ładnie zapierdalające jak na te 90 koni. Plany modów jakieś są ale jak narazie wymiana najbardziej potrzebnych rzeczy mechanicznych a poźniej jakieś plany wizualne:) Dałem 3 tyś Do tej pory co wymieniłem to kable zapłonowe oleje i filtry i białe boczne kierunkowskazy a do 2 tygodni będzie wymieniony kpl rozrząd (pompa wody pasek oraz rolka napinająca) A plany na najbliższe tygodnie to malowanie pokrywy zaworów, malowanie i wymiana tylnego zderzaka po drobnej kolizji no i szczelne zabudowanie stożka wraz z dolotem zimnego powietrza tzw CAI.
Jakieś tam foto
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Zdjęcie przed i po wymianie białych kierunków
Obrazek

Re: Honda Civic V by Bitner200:)

01 maja 2013, 12:29

Ile takie coś pali? :P

Re: Honda Civic V by Bitner200:)

01 maja 2013, 20:58

teraz to z 6,5 bo ciepło a w zimie jak jeździłem tak trasa-miasto to wyszło mi że koło 8 przy mojej jeździe. A jeżdze róznie bo albo sie tocze albo zapierdalam ale częściej to drugie;p

Re: Honda Civic V by Bitner200:)

01 maja 2013, 21:09

Ta czarna maska mi się nie podoba, ale rzecz gustu. Szyby bym przyciemnił.

Re: Honda Civic V by Bitner200:)

01 maja 2013, 21:51

e jak szyby przycemnić to całość bo same tylne kiepsko wyglądają;/ Jest wsteczna przyciemniona i wystarczy. A co do maski to od poczatku taka była więc jak narazie nie maluje bo musze wyminić rozrząd.

Re: Honda Civic V by Bitner200:)

01 maja 2013, 21:54

samochód z przyciemnionymi tylko tylnymi szybami bocznymi wygląda jak karawan.. wiec albo tak jak mówi bitner całość albo wcale :P

Re: Honda Civic V by Bitner200:)

02 maja 2013, 14:26

Wsteczna i boczne te tylne dwie, wystarczy. Bedzie duzo lepiej.

Re: Honda Civic V by Bitner200:)

02 maja 2013, 21:00

wsteczna juz jest przyciemniona;) Obrazek jeszcze na setupie zimowym zdjęcie było

Re: Honda Civic V by Bitner200:)

02 maja 2013, 22:16

Sama wsteczna to kupa :D

Re: Honda Civic V by Bitner200:)

03 maja 2013, 8:12

no za dobrze sie to nie prezentuje jak jedynie tylnia jest przyciemiona :P
Odpowiedz