Zbiórka na utrzymanie forum. Zebrano 130zł z 173zł. Pomóż yamahadt.net działać przez kolejny rok
Przejdź do pełnego widoku
Tutaj pomożemy naprawić Twój sprzęt.

Regulamin forum

Przy dodawaniu tematu wybierz odpowiedni prefiks z listy. Pamiętaj aby w opisie twojego problemu podać dokładny model motocykla wraz z jego rocznikiem, np. Yamaha DT 125 LC2 1988. Postaraj się opisać wszystko dokładnie i szczegółowo, to bardzo ułatwi innym użytkownikom udzielić konkretnej odpowiedzi.
Odpowiedz

Re: [Poradnik] Czyszczenie i regulacja gaźnika by Jaca

26 lip 2016, 7:45

Frozen pisze:
Kawasaki pisze:Nie, nie dużo go ucieknie przy odłączeniu węży, sprawdź tylko później czy się nie zapowietrzył...

No sorry,ale jak ja przeciąłem ten wężyk to płyn zleciał mi w minutę ,więc radzę przygotuj sobie buteleczkę i później zalejesz od nowa.


dlatego lepiej zacisnąć wężyk i zleci najwyżej tyle co zmieści się w wężu... Nie ma potrzeby spuszczania płynu.

Re: [Poradnik] Czyszczenie i regulacja gaźnika by Jaca

26 lip 2016, 15:18

Michał2008 pisze:to z tego wynika, że najwygodniej będzie spuścić przy pompie wody co ?

Nie wiem. Ja spuściłem z tego wężyka, do pewnego poziomu zeszło i nie trzeba było lać wszystkiego z powrotem.
Tak samo nie wiem jaki jest wielki problem z odpowietrzaniem... Zalewasz,patrzysz na temp. i jak wszystko ok to jeździsz.
Kawasaki pisze:dlatego lepiej zacisnąć wężyk i zleci najwyżej tyle co zmieści się w wężu... Nie ma potrzeby spuszczania płynu.

Co do zaciśnięcia to ja miałem jeszcze oryg. wąż i mimo że zdusiłem go opaską(metalowa,skręcana) to i tak leciało.

Re: [Poradnik] Czyszczenie i regulacja gaźnika by Jaca

26 lip 2016, 21:40

Ja też mam ori wąż, wystarczy go zagiąć i wtedy zacisnąć plastikową opaską zaciskową ;)

Re: [Poradnik] Czyszczenie i regulacja gaźnika by Jaca

26 wrz 2016, 16:14

a ja mam taki efekt https://www.youtube.com/watch?v=BL7Q_UW ... e=youtu.be

Re: [Poradnik] Czyszczenie i regulacja gaźnika by Jaca

20 lis 2016, 21:39

Na którym ząbku ustawić iglicę, zanim zacznę regulację?

Re: [Poradnik] Czyszczenie i regulacja gaźnika by Jaca

20 lis 2016, 23:17

Środek

Re: [Poradnik] Czyszczenie i regulacja gaźnika by Jaca

26 lut 2017, 13:49

Normalne że leci paliwo ze śrubki spustowej jak przechyle gaźnik ? http://abload.de/image.php?img=gaznik60jum.jpg
Sprawa wygląda tak: wyczyściłem gaźnik poskładałem moto odpaliło wszystko wyregulowane ok, za pare dni chce pojeździć pojeździłem z 10 min i było tylko buuuu motor nie odpali, świeca mokra iskra słaba. Dałem nową świecie w końcu odpalił ale pochodzi chwile i zgaśnie. Wyciągam właśnie drugi raz gaźnik i zauważyłem że paliwo leci jak przechyle go..

Re: [Poradnik] Czyszczenie i regulacja gaźnika by Jaca

26 lut 2017, 15:08

Tradycyjne pytanie. Sprawdź poziom w komorze i/lub wymień zawór iglicowy.

Re: [Poradnik] Czyszczenie i regulacja gaźnika by Jaca

26 lut 2017, 18:47

poziom czego paliwa ? jak to mam sprawdzić ?
Edit: Dobra wiem, jutro sprawdze

Re: [Poradnik] Czyszczenie i regulacja gaźnika by Jaca

26 lut 2017, 20:02

Poszukać na forum bo jest opisane.
Odpowiedz