Tutaj możesz pokazać czym i jak jeździsz!

Regulamin forum

Umieszczaj zdjęcia tak, aby posiadały miniaturkę. Jeżeli nie wiesz jak to zrobić - przejdź do poradnika.
Odpowiedz

Re: CR 250 czyli dzikus na kółkach.

20 mar 2016, 21:28

Już fotka powinna działać każdemu. Co do koła to przyznam, że różnicę czuć. Lepiej zbiera się przed rezo i mogę bezpieczniej na niższym ciśnieniu jeździć, dzięki czemu lepiej się trzyma (też czuć).

Re: CR 250 czyli dzikus na kółkach.

20 mar 2016, 22:51

Elegancko żuczek enduro jednak ciągnie :D Silnik rozebrałeś w końcu czy nadal śmigasz na tłoku z przebiegiem xxx ?

Re: CR 250 czyli dzikus na kółkach.

20 mar 2016, 23:33

Nadal śmigam. Jestem dowodem na to, że to mity o wybuchających silnikach po 30 mth w crossach :F

Re: CR 250 czyli dzikus na kółkach.

21 mar 2016, 12:49

Czemu mi sie tak twoja cr podoba ? ;)
Na kołach sm tez wygladała bajecznie , także kombinuj na jakieś ładne kapcie nawet jeśli musiałbys gwałcić , kraść i porywac ;))
Co do cr to mam jedno pytanie biały zadupek nie byłby lepszy ? Gdzieś kiedyś widziałem i wydawało mi sie ze lepiej wyglądało niż z czerwonym , chyba ze Ci pasuje to i tak spoko i ładna crka ;)

Re: CR 250 czyli dzikus na kółkach.

21 mar 2016, 18:44

smileyaka pisze:Co do cr to mam jedno pytanie biały zadupek nie byłby lepszy ? Gdzieś kiedyś widziałem i wydawało mi sie ze lepiej wyglądało niż z czerwonym , chyba ze Ci pasuje to i tak spoko i ładna crka ;)

Chciałbym biały zadupek, ale w Polsce nie ma, a na ebayu wychodzi płacić jak za złoto... Tak czy inaczej już do mnie leci nowy w kolorze czerwonym, bo ten, który jest na zdjęciu poległ tego samego dnia (był dwukrotnie spawany) :D

Re: CR 250 czyli dzikus na kółkach.

21 mar 2016, 18:58

żuczek pisze:Nadal śmigam. Jestem dowodem na to, że to mity o wybuchających silnikach po 30 mth w crossach :F

Nie w 250

Re: CR 250 czyli dzikus na kółkach.

21 mar 2016, 22:53

Enduros czyli mówisz że 250tki nie wybuchają :F Na twoim miejscu już bym tam zaglądał żuczek bo powoli się może niebezpiecznie robić tego sezonu już raczej nie ukulasz bez remontu chyba że pierdolisz przytartke lub inne straty bo tuleja :mrgreen:
Obrazek

Re: CR 250 czyli dzikus na kółkach.

25 mar 2016, 12:15

Kilka świeżych rzeczy wpadło

Obrazek
Obrazek

A tak to się prezentuje w całości. Przed i po.
Obrazek
Obrazek

Wiem, że jest taka piękna i biała do pierwszego wyjazdu, ale i tak myślę, że warto było zmienić te boczki na białe.
Lepiej jest?

Re: CR 250 czyli dzikus na kółkach.

25 mar 2016, 12:26

Lepiej :).

Re: CR 250 czyli dzikus na kółkach.

25 mar 2016, 14:12

obrazek niedostępny
Odpowiedz