Witam, tak jak w tytule: kupię seryjną lampę niebieską do dt 125t lub zamienie za mojego niebieskiego polisporta MMX.
Do tego potrzebuje lewej ( o ile to ma znaczenie) blaszki do regulowania naciągu łańcucha.
796403200

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość