Tutaj pomożemy naprawić Twój sprzęt.

Regulamin forum

Przy dodawaniu tematu wybierz odpowiedni prefiks z listy. Pamiętaj aby w opisie twojego problemu podać dokładny model motocykla wraz z jego rocznikiem, np. Yamaha DT 125 LC2 1988. Postaraj się opisać wszystko dokładnie i szczegółowo, to bardzo ułatwi innym użytkownikom udzielić konkretnej odpowiedzi.
Odpowiedz

am6 brak mocy

18 cze 2013, 19:01

motor jeździł do 3 biegu na 4 wbiłem , brak mocy i redukowałem na 3.Zrobiłem remont góry silnika , bo tłok był już zjechany.Po remoncie jest to samo , zmieniłem wydech na dolny arrow co dopiero wysoko kręci i wszystko ok jest.Na oryginale tylko takie przyczyny , przeciąłem oryginał , bo był strasznie ciężki więc pomyślałem że jakaś blokada siedzi ale tam jest tylko tak że jest blacha z której jest zrobiony dyfuzor i do tej blach jeszcze jedna blacha dospawana po całości , nagaru nie ma za dużo.A ta blacha wątpię że to jakaś wielka blokada , jakieś pomysły co do rozwiązania tego problemu?

Re: am6 brak mocy

19 cze 2013, 11:29

blacha blachą w wydechu z blachą. Tyle rozumiem. Zrób zdjęcię.

Re: am6 brak mocy

19 cze 2013, 12:06

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Re: am6 brak mocy

19 cze 2013, 20:32

Ten dyf to jakieś nieporozumienie.

Re: am6 brak mocy

19 cze 2013, 20:38

Możesz rozwinąć , bo wiele nie wywnioskowałem z twojego postu :roll:

Re: am6 brak mocy

20 cze 2013, 18:13

Na ostatnim zdjęciu widzę że jest jakby posta przestrzeń pomiędzy jedną warstwą a drugą. Pisałeś, że po zmianie na arrowa normalnie jedzie to czego nie rozumiesz, słoneczko przygrzało ?

Re: am6 brak mocy

20 cze 2013, 18:41

Więc mam to załatać czy wywalić całą tą blachę? Bo nie wiem co będzie lepsze

Re: am6 brak mocy

20 cze 2013, 18:56

Kupić normalnego dyfa.
Odpowiedz