Odpowiedz

Re: Yamaha dt 125 RE muli na 6 biegu

02 paź 2014, 20:58

Gaźnik mechanik ustawiał na pierwszym miejscu bo to najprawdopodobniej była przyczyna tej dziury , większą dyszę dał i iglice podniósł , a śruby mieszanki nie dało się ruszyć bo zapieczona , ale świeca ma teraz odpowiedni kolor (kawa z mlekiem) więc mieszanka jest raczej prawidłowa . Może to być wina zablokowanego dyfuzora ? Bo nie widać na nim żadnych spawów poza fabrycznymi więc nikt go chyba nie rozcinał .

Re: Yamaha dt 125 RE muli na 6 biegu

03 paź 2014, 9:51

Kolejny co poradnika nie czytał i teraz ma "problem" bo przecież łatwiej założyć temat.
A zapieczone śruby to się naprawia,a nie kombinuje. :)
Ostatnio zmieniony 04 paź 2014, 16:00 przez Frozen, łącznie zmieniany 1 raz

Re: Yamaha dt 125 RE muli na 6 biegu

04 paź 2014, 15:52

Dziś mierzyłem ciśnienie po remoncie i po dotarciu to wykazało 7 bar . Miesiąc przed remontem też tyle było :( Tyle że teraz mam tłok wossner z dwoma otworami(od DT LC bo wcześniej też taki był i mechanik wstawił taki sam ) oraz z pasowaniem 0,06 mm . Może przez to tak słabe ciśnienie i po prostu na 6 już silnik nie wyrabia . Co o tym myślicie ?

Frozen szukałem wszędzie i nie znalazłem podobnego tematu dlatego założyłem ..

Re: Yamaha dt 125 RE muli na 6 biegu

04 paź 2014, 15:56

michal213 pisze:tłok wossner z dwoma otworami

what??widocznie ktoś wcześniej włożył zły bo ma być taki http://img17.allegroimg.pl/photos/orygi ... 4578323236
I jeśli chcesz lepsze osiągi to trzeba odblokować wydech.

Re: Yamaha dt 125 RE muli na 6 biegu

04 paź 2014, 16:53

Ja dobrze o tym wiem że powinien być taki , ale niestety wsadził taki i już tak jest nie będę 300 zł pakował na nowy tłok . Wydech jest jednak odblokowany .
Odpowiedz