Tutaj możesz pokazać czym i jak jeździsz!

Regulamin forum

Umieszczaj zdjęcia tak, aby posiadały miniaturkę. Jeżeli nie wiesz jak to zrobić - przejdź do poradnika.
Odpowiedz

Re: KTM LC2 _MAC_

13 mar 2015, 11:27

2/10 ale tak zupelnie powaznie to spoko wyszedl :F

Re: KTM LC2 _MAC_

13 mar 2015, 17:44

Skarpety wymień i wywal siatkę chłodnicy i będzie okej <ok>

Re: KTM LC2 _MAC_

14 mar 2015, 11:51

Skarpety będą wymienione bo lagi będą regenerowane bo się pocą. A nad siatką pomyśle.

Re: KTM LC2 _MAC_

15 mar 2015, 10:51

Skarpety weź wywal. To jest dobre jak się czyści co jazdę te skarpety, tzn. ściąga, suszy i zakłada z powrotem na lagi. Neopren tak nasiąka woda że zbiera się ona pod skarpetą, tak czy siak dochodzi tam syf, a jeżeli zostawisz to tak na miesiąc lagi możesz sobie wyrzucić na śmietnik. Te neopreny to taki bardziej bajer. Dobra osłona - harmonijka i powinno być w porządku.

Re: KTM LC2 _MAC_

15 mar 2015, 11:54

Z tymi skarpetami kupiłem go a zapomniałem kupić właśnie harmonijkę dlatego je założyłem ale jak będę się brał za regeneracje to będą wymienione.

Re: KTM LC2 _MAC_

15 mar 2015, 12:14

co do skarpet to bzdury jakieś wypisujecie... cały sezon na tym przejeździłem i po kontroli uszczelniaczy zero syfu pod skarpetami
Simson Dt 80 pisze:Skarpety weź wywal. To jest dobre jak się czyści co jazdę te skarpety, tzn. ściąga, suszy i zakłada z powrotem na lagi. Neopren tak nasiąka woda że zbiera się ona pod skarpetą, tak czy siak dochodzi tam syf, a jeżeli zostawisz to tak na miesiąc lagi możesz sobie wyrzucić na śmietnik. Te neopreny to taki bardziej bajer. Dobra osłona - harmonijka i powinno być w porządku.

może nieumiejętnie je po prostu założyłeś:)

Re: KTM LC2 _MAC_

16 mar 2015, 11:13

Nie będę się z tobą sprzeczał.

Re: KTM LC2 _MAC_

01 kwie 2015, 20:06

Siema. Ostatnio w KTM-ie miałem drobny problem z elektryką. Miałem zwarcie w przewodach poniewaz poprzedni właściciele lubili pogrzebać w kablach, możne szukali tam mocy. Przez zwarcie nie chodziło mi nic wiec postanowiłem zrobić nową instalacje. Było trochę roboty ale było warto. Oto zdjęcia podczas pracy i zdjęcie złożonego Kata już w 100% kompletnego i sprawnego. <banan>
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Re: KTM LC2 _MAC_

02 kwie 2015, 15:13

Dzięki tej lampie i błotnikowi kat jest młodszy o parę latek ;) A twoją robotę chwale. Jak robić to porządnie i po całości ;)

Re: KTM LC2 _MAC_

23 maja 2015, 9:21

Ostatnio miałem trochę wolnego czasu dlatego postanowiłem zregenerować lagi. Trochę problemów było z rozkręceniem ale jakoś dałem rade. Dałem uszczelniacze Atheny i olej 10w wiec sądzę ze przeżyją kolejne paręnaście lat :) <lol>
Obrazek
Obrazek
Odpowiedz