Tutaj pomożemy naprawić Twój sprzęt.

Regulamin forum

Przy dodawaniu tematu wybierz odpowiedni prefiks z listy. Pamiętaj aby w opisie twojego problemu podać dokładny model motocykla wraz z jego rocznikiem, np. Yamaha DT 125 LC2 1988. Postaraj się opisać wszystko dokładnie i szczegółowo, to bardzo ułatwi innym użytkownikom udzielić konkretnej odpowiedzi.
Odpowiedz

Re: [Poradnik] Czyszczenie i regulacja gaźnika by Jaca

23 sty 2015, 20:48

mój też nie wyglądał na zepsuty a był
ten z aukcji pasuje

Re: [Poradnik] Czyszczenie i regulacja gaźnika by Jaca

09 lut 2015, 16:21

wyczyściłem gaźnik i po odpaleniu dt 125r na ssaniu łądnie się ustawia obroty śrubka od obrotów ale po wyłączeniu ssania wchodzi na 3k-4k i mogę nawet wykręcić śrubkę i bez rezultatu

Re: [Poradnik] Czyszczenie i regulacja gaźnika by Jaca

09 lut 2015, 18:11

linki od gazu niemasz czasem zabardzo naciągniętej? jeśli nie to obstawiam że lewe powietrze ci gdzieś łapie

Re: [Poradnik] Czyszczenie i regulacja gaźnika by Jaca

09 lut 2015, 19:08

a sruba regulacii mieszanki ona ma sprężynke oring i podkładke? ->tak w manualu na obrazku znalazłem
mój gaźnik mial tylko sprezynke dokupilem oring i zamontowałem bez podkladki moze tam coś łapie powietrze , ten oring musi tam być ??

Re: [Poradnik] Czyszczenie i regulacja gaźnika by Jaca

09 lut 2015, 19:11

vakos87 pisze:moze tam coś łapie powietrze

vakos87 pisze:ten oring musi tam być

odpowiedziałeś sobie :)

Re: [Poradnik] Czyszczenie i regulacja gaźnika by Jaca

09 lut 2015, 19:15

tylkoże oring jest :D nie ma tylko podkladki

wsumie jak go kupilem to byla tylko sprężynka :D i chodzil tylko na wolnych obrotach gasł dlatego go czyściłem

Czekam na dysze larssona 30 i 240 bo sa u mnie 25 i 90 nie wiem czemu 90 rozwiercana nie byla ale na obroty wchodzi tylko niskie problem

Re: [Poradnik] Czyszczenie i regulacja gaźnika by Jaca

26 mar 2015, 22:25

witam mam pytanie , moja dt 125 nie ma niskich obrotów najmniesze jakie sie da ustawic to 3000tys , z uszczelniacza wału nie cieknie , kruciec membrana uszczelniona >dysza niskich 30 . Co moze byc nie tak .

Re: [Poradnik] Czyszczenie i regulacja gaźnika by Jaca

26 mar 2015, 23:10

może już tłok do wymiany ?

Re: [Poradnik] Czyszczenie i regulacja gaźnika by Jaca

28 mar 2015, 0:07

Tlok nowy i szlif robiony

Re: [Poradnik] Czyszczenie i regulacja gaźnika by Jaca

29 mar 2015, 19:02

1 regulacja gaźnika
2 poziom w komorze plywakowej
Odpowiedz