Tutaj możesz pokazać czym i jak jeździsz!

Regulamin forum

Umieszczaj zdjęcia tak, aby posiadały miniaturkę. Jeżeli nie wiesz jak to zrobić - przejdź do poradnika.
Odpowiedz

Re: Yamaha DT 80 LC 2

09 mar 2015, 20:49

mozliwe ze nie byl sprawny zawsze :) 21 letnie moto z takim przebiegiem? :F

Re: Yamaha DT 80 LC 2

28 mar 2015, 14:10

Niestety DT ma trochę przestoju. Zerwana linka sprzęgła :F
Obrazek
Z nudów siedzę w garażu i czyszczę co by po założeniu linki jakoś to wyglądało
Obrazek
Z 2 strony jest to samo + na wahaczu komplet czarnych :X Może i okleiny nie ma ale przynajmniej nie jest taka nudna i cała czarna :F

Re: Yamaha DT 80 LC 2

25 lip 2015, 23:25

Ok. Trochę mnie wcięło (a to wyjazd tu a to wyjazd tam + przykra sprawa w rodzinie) i nie było czasu się tu pokazać. Zmian w DT większych nie ma (w sumie 3) ale zawsze coś :F Przede wszystkim zmieniłem przednią gumę która była już 50% SM 50% enduro (środek cały płaski a boki ciągle całe) , zmiana końcówki wydechu (LeoVince) , i zmiana przedniej zębatki na 17z. Może kiedyś SM zrobię. Teraz ubolewam nad beznadziejnym zakupem przedniej gumy (która jednym słowem jest .... na piachu). Kilka fot i może w tygodniu jakiś filmik wpadnie. Na teraz mam tylko krótkie "wbicie" DT w piachu :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Re: Yamaha DT 80 LC 2

23 paź 2015, 15:53

Dobra dużo czasu minęło , w DT sporo się zmieniło. Z ciekawszych rzeczy, miała dostać 2 chłodnicę pod lewą owiewkę razem z wentylatorami (na lewą chłodnicę i prawą) ale zanim zamontowałem całość padł mi tłok. Ciekawostką jest że nigdzie nie ma "odgryzionego" kawałka. Jutro zabieram się za składanie nowego zestawu. Cylinder musiał zostać przeszlifowany dwa razy. Obrazek
Tyle z niego zostało. Oczywiście naklejki dostałem w paczce z mielocha razem z uszczelkami. Zadziwia fakt że pierścienie tylko lekko się odgięły.

Re: Yamaha DT 80 LC 2

23 paź 2015, 16:07

Ja na twoim miejscu bym sprawdzil jeszcze raz bo rozne moga byc niespodzianki pozniej. :F

Re: Yamaha DT 80 LC 2

24 paź 2015, 16:04

może wyleciał wydechem :)

Re: Yamaha DT 80 LC 2

25 paź 2015, 23:58

taki kawał tłoka wątpię zeby wydechem wyleciał

Re: Yamaha DT 80 LC 2

27 paź 2015, 23:06

Ta pewnie go zmieniło w skrzyni też tak miałem teraz wrzucilem mallosi będę ciał dyfa i tłumik zobaczymy jak wzrośnie na mocy w lesie pod gorki :zdziwko:

Re: Yamaha DT 80 LC 2

14 lis 2015, 19:43

Docieranie idzie całkiem fajnie. ~150 km zrobione w 3 dni (był przestój bo piździło jak to w Kieleckiem). Reszta tłoka znalazła się na osłonie silnika. Musiało małe badziewie wylecieć podczas ściągania cylindra i wbiło się pod silnik. Mam wrażenie że na nowym tłoku ma znacznie lepszego buta na niskich obrotach. Dzisiaj zrobione 30 km i pierwszy zgrzyt. Coś mi w silniku "klika" na 1,5 - 2 tyś obrotów. I tylko gdy silnik jest w pionie. Minimalny przechył i cichnie. Więc zamierzam obadać co to. A tak prezentuje się jeździk jeszcze w starych plastikach (mam 2 komplet w garażu, czeka na pomalowanie) i stąd tak z du*y przylepiona naklejka Yasuni.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Byle do maja było ok (po drodze będę poprawiał stan wizualny bo jest 50/50) i zaczynam przygodę z DRZ400 :F .
Odpowiedz